[php snippet=1]

Раннє бронювання Літо2015

Море Турів оголошує продажу турів на літній сезон 2015 відкритими! Акція «Раннє бронювання» — для Вас! Забронюйте тур на літній сезон вже зараз та отримайте знижку до 40%!

2 + 2 = 2

Відпочиває вся сім’я! Діти — за 0 грн !

Сімейний відпочинок ще ніколи не був таким приємним і вигідним. Ви вирішили поїхати в Туреччину чи Єгипет всією родиною — Coral Travel пропонує скористатися акцією 2 + 2 = 2 (двоє дорослих і двоє дітей — а оплата тільки за двох осіб): оплата проводиться тільки за дорослих, а проживання дітей разом з мамою і татом ви отримуєте в подарунок!
Проживання в готелях, пропонованих Coral Travel, стало ще більш вигідним! Разом з Coral Travel підберіть найоптимальніше пропозиція!

Ви можете вибрати регіон відпочинку Кемер, Аланью, Сіде, Фетхіє, Бодрум, Хургаду або Шарм-ель-Шейх або підібрати готель оптимальної для вас цінової категорії, вибрати той тип кімнати, який ви порахуєте найбільш привабливим.

По акції ви можете купити тур з датами заїзду в обраний вами готель з 1 квітня 2014р. по 12 жовтня 2014р (для Туреччини) і з 01.10.14 по 31.05.15 (для Єгипту) включно.

Умови акції

Спеціальні умови для турів в Туреччину.

Ваш тур подешевшав? Ми повернемо різницю!

Якщо ціна туру в онлайн пошуку за 10 днів і більше до вильоту буде менше тієї ціни, за якою був заброньований тур, Coral Travel зобов’язується повернути різницю у вартості!

Умови акції