Чорногорія — ніжне море Адріатики

Албанія   Чорногорія

Львів — Ужгород — Будва — Цетінє — Ловчен — Котор — Пераст — острів Богородиця — каньйон ріки Морача — каньйон ріки Тара — Тірана — Шкодер — Скадарське озеро — Острог — Ужгород — Львів

  • екстримальна пригода — рафтинг на ріці Тара
  • можливісь відвідати найпівденніший фьорд Європи!
  •   можливість відвідати країну-загадку — Албанію

День 1

08.00 Збір групи поблизу залізничного вокзалу м.Львів
08.30 Виїзд зі Львова.
Транзит територією Угорщини та Сербії. Нічний переїзд в Чорногорію.

День 2

Прибуття в Чорногорію. Поселення у готель/віллу.

БудваБудваБудва

Вечірня оглядова екскурія по Будві. Хвилі розбиваються об стіни старого міста, павутина старовинних вуличок заворожують туристів, маленькі будиночки з різними сувенірними крамничками, де так і хочеться витратити гроші, фортеця з барельєфом оспіваним у легендах, ніжний вітер похитує пальмові алеї, широкі пляжі — це Будва.  Ночівля.

День 3-6

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
Адріатичне море — ніжне і тепле. Легкі хвилі, чистий пляж, а вода блакитно прозора… Море манить нас до себе і змушує повертатись сюди знову і знову. Адріатика!

Рекомендуємо: оглядова екскурсія Міні Монтенегро. (25 євро) Цетінє — місто збережених традицій та звичаїв, старовинних розвалин та живописних природних пейзажів. Поринути в атмосферу могутньої віри та відданості Ти матимеш нагоду у Цетинському монастирі, де зберігаються мощі Святого Петра Цитинського, частини Животворного хреста, десниці Йоана Хреститиля та реліквії Ордену мальтійський лицарів! Переїзд у Національний парк Ловчен. Тут на Чорногорському Олімпі перед Тобою відкриється неймовірна панорами — вся Чорногорія на Твоїй долоні…

Цитинський монастирНаціональний парк ЛовченБоко Которська затока

Рекомендуємо: незабутню подорож до Боко Которської затоки (20 євро)— найпівденніший фьорд Європи! Саме тут немов у дзеркалі відбиваються неосяжні вершина, а на берегах заворожують Твій погляд перлини Адріатики: Котор — широчезні могутні стіни, що охороняють місто, Княжий палац, Годинникова вежа, палаци знатних родів Котору, церкви і собори. Пераст — стародавній охоронець Которської бухти, з його невеличкими островами: о. Св.Георгія, на якому височіє мальовниче бенедиктське абатство та о. Богородиця — рукотворний острів з церквою Божої Матері, саме сюди Ти відправишся на човні та зможеш насолодитися всією красою природи та відчути душевний спокій…

острів Госпа од ШкрпелаОстрівПераст

Рекомендуємо: драйвовий рафтинг! (60 євро) На Тебе чекає захоплююча пригода порогами річки Тара. Гуркіт та шум води…вдихни з насолодою вологу, настояну на гірському повітрі та травах, відчуй екстрим гірського сплаву!

Каньйонрафтинг

Рекомендуємо: Албанія — країна, загадка, країна контрастів, країна сірих непоказних і в ту ж чергу яскраво розфарбованих будинків, країна бункерів, країна — закрита книга, яку варто лиш відкрити і світ подорожі закрутить голову. Сьогодні ми відвідаємо її серце — столицю — Тірана та Шкодер — одне з найдавніших міст Європи. Засноване воно ще в 500 р до н е., розташоване на березі Скадарського озера, приваблює сюди все більше і більше туристів. Найвідоміша пам’ятка міста — фортеця Розафа, цій споруді вже 24 століття! (35 євро)

ШкодерАлбанія

Рекомендуємо: самісіньке серце Чорногорії, місце де враження несамовитою красою переповнюватимуть Твою душу — Скадарське озеро! (35 євро) Мальовничі краєвиди, недоторкані береги, запашне вино та смачні рибні страви очікують на Тебе!

Скадарське озероОбід на Скадарському озеріСкадарське озеро

Рекомендуємо: ще здалеку серед сірих скелястих утворень видніється дивовижний монастир Острог (26 євро), який наче висить у повітрі над прірвою. В атмосфері повного душевного спокою ти побачиш чудотворні ікони, виконані найкращими майстрами, джерело з цілющою водою, мощі Святого Василя Острозького та безліч інших реліквій.

Острозький монастирОстрозький монастирОстрозький монастир

Ночівля у готелі/віллі.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю/вілли. Відпочинок на морі.
14.00 Збір групи. Нічний переїзд у Львів.

День 8

Прибуття орієнтовно о 19:00.