До них серце рветься!

День 0 -

6 днів/5 ночей
Вильоти з Києва
(вильоти з інших
міст під запит)
День 0 -

Телефонуйте!

(068) 521 57 57 | (063) 521 57 57 | (066) 521 57 57

Або залиште свій номер телефону у формі нижще.

Ваш номер телефону:

День 1.

Барселона

 СУБОТА
Виліт до Барселони. Прибуття в Барселону. Трансфер в готель. Поселення в готелі в Барселоні (після 14-00 ). Вільний час.
Ми призначаємо Вам зустріч в місті — казці … в незвичайній і приголомшливій Барселоні! Вас чекає неповторна архітектура і гостинність місцевих жителів! Вас чекає місто, в яке закохуєшся з перших секунд …
Поїздка на вечірню світлову-музичну виставу співаючих фонтанів Монтжуїк у високій частині Барселони. Їх ще називають чарівними фонтанами. ¨Це магічне шоу, взаємодія світла, музики і потоку води, який, вибухаючи і розсипаючись морем бризок, створює абсолютно неповторні картинки.
Шоу починається після заходу: темрява поступово наповнюється звуками класичної музики, яка якнайкраще передає чуттєвість і силу танцю води.(Для рейсів які прибувають до 17:00. За винятком дат, коли фонтани закриті на профілактику. Вистава є безкоштовною , тому в разі її відсутності з об’єктивних причин компенсація не передбачена).
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 1 - Барселона День 1 - Барселона День 1 - Барселона

День 2.

Барселона — Валенсія

 НЕДІЛЯ
Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію: «Барселона — столиця Каталонії» (у вартості туру). Це місто подарувало світу Антоніо Гауді, Хуана Міро, Хосе Каррераса, Монсеррат Кабальє і Пабло Пікассо і ще безліч видатних особистостей. Кожен з них залишив свій неповторний слід в історії Каталонії. Вас чекає готичний Кафедральний Собор Барселони, найамбіційніша робота Гауді — собор Саграда Фамілія, чудова опера — домашня сцена Монсеррат Кабальє, гори Монжуїк і ще багато — багато цікавого …
Виїзд до Валенсії.
Нас зустрічає місто давньої історії та сучасного мистецтва, місто цінителів краси. Цей найбільший порт Середземномор’я за свою багатовікову історію накопичив дивно багату колекцію архітектурних шедеврів і культурних пам’яток.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Валенсія — морські ворота Іспанії» (у вартості туру). Валенсія — одне з найкрасивіших міст Іспанії на березі Середземного моря. Віна є третім за чисельністю населення. Нас чекає старе місто, вулиці якого наповнені багатовіковою історією, де знаходиться Шовкова біржа, яка занесена до списку Міжнародного надбання ЮНЕСКО. Далі — Кафедральний Собор з таємничою чашею Грааля з якої, за повір’ям багатьох жителів, пив сам Христос … І, звичайно, « місто Мистецтва і Науки» — сучасний архітектурний комплекс з п’яти споруд на осушеному дні річки Турія .
Ночівля в готелі в Валенсії.

День 2 - Барселона - Валенсія День 2 - Барселона - Валенсія День 2 - Барселона - Валенсія

День 3.

Мадрид — Толедо

 ПОНЕДІЛОК
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд до Мадрида. По дорозі екскурсія «Сталевий блиск Толедо» (у вартості туру).
Нас запрошує древня столиця Іспанії. Час тут зупинився — місто так і залишилося в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедськой сталі. Огляд церкви Сан -Томе (вхідні квитки вкл.) де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко, пл. Секадовер, єврейський квартал, кафедральний собор.
Мадрид — королівське місто, одне з найкрасивіших і популярних міст світу. Мадрид, немов найяскравіший свято, манить до себе тисячі туристів. Це одне з найбільш відвідуваних міст світу, це чудова столиця Іспанії!
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 3 - Мадрид - Толедо День 3 - Мадрид - Толедо День 3 - Мадрид - Толедо

День 4.

Мадрид

 ВІВТОРОК
Сніданок. Запрошуємо Всіх на оглядову екскурсію «Мадрид — серце Іспанії» (у вартості туру). Вже з самого ранку святковий Мадрид відкриває свої двері для улюблених і таких бажаних туристів! Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по великій столиці Іспанії — Мадриду.
Стрімкий розвиток міста припав на правління короля Феліппе II, який перевів у Мадрид королівський двір і зробив його столицею своєї «імперії, в якій ніколи не заходить сонце». Дуже скоро Мадрид перетворився на сучасне місто з широкими проспектами і зеленими бульварами. Таким ми бачимо його сьогодні. Вас чекають сучасні і старовинні райони Мадрида, дивовижний Королівський палац, тріумфальна арка Пуерта де Алкала , пл. Кастілья з «падаючими вежами», знаменитий вокзал Аточа, храм Дебот, площа для бою биків Пласа де Торрос, велична будівля Опери, площа Колумба і ще дуже багато цікавого…
Для бажаючих екскурсія «Ескоріал: Монотонна симфонія в камені» (70 €, оплачується додатково ). Сьогодні ми побачимо «восьме чудо світу «, заміський палац — монастир короля Іспанії Філіпа II . На згадку про святого мученика Лаврентія, Ескоріал виконаний у формі решітки. Філіп II відрізнявся заглибленістю в себе, глибокою релігійністю і слабким здоров’ям. Він шукав місце, де міг би відпочити від турбот короля самої могутньої імперії світу. За задумом Філіпа II, Ескоріал будувався як «палац для Бога і келія для короля». Споруджений зі світлого пісковику в ясних і строгих формах, він височіє на тлі гірської зелені спокійно і впевнено. Відповідність форми кожного з споруд своєму призначенню: простота королівських покоїв, світлий і високий інтер’єр церкви, легкий лад аркад в бібліотеці і похмура пишність усипальні.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид

День 5.

Толедо — Мадрид

 СЕРЕДА
Сніданок. Ви можете відвідати один з найбільш відвідуваних музеїв світу — музей Прадо (огляд експозиції без гіда) .
Запрошуємо на екскурсію «Сталевий блиск Толедо».
Нас запрошує древня столиця Іспанії. Час тут зупинився — місто так і залишилось у XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодну зброю з відомої толедской сталі. Огляд церкви Сан -Томе (вхідні квитки вкл.) Де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко, пл. Секадовер, єврейський квартал, кафедральний собор, монастир Сан Хуан де лос Рейєс (вх.квитки за бажанням за доплату).
Повернення в Мадрид, вільний час.
Для бажаючих вечірні розваги «Все життя — Фламенко» ( 45 €, вартість включає трансфер на шоу, виставу і напій ). Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт каблуків. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша… Вечірня Іспанія , немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко …
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 5 - Толедо - Мадрид День 5 - Толедо - Мадрид День 5 - Толедо - Мадрид День 5 - Толедо - Мадрид

День 6.

Мадрид

 ЧЕТВЕР
Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт Мадрида. Виліт з Мадрида на Україну.

Телефонуйте!

(068) 521 57 57 | (063) 521 57 57 | (066) 521 57 57

Або залиште свій номер телефону у формі нижще.

Ваш номер телефону: