Дунайські красуні: Австрія+Словаччина

День 1 Львів.
19:30 — збір групи у Львові.
20:00 — виїзд. Нічний переїзд в Братиславу.

День 2 Прибуття в Братиславу. Оглядова екскурсія по Братиславі, могутній столиці Словаччини. Під час пішохідної екскурсії Ти зможеш побачити:  Ворота Святого Михайла в Братиславі — єдина збережена частина Середньовічних міських укріплювальних споруд, вони входять до числа найстаріших будівель міста; палац Грассалковічей, де розташовується резиденція президента Словаччини, палац Архієпископа, Собор св. Мартіна, Словацьку Національну оперу,  а також найвідомішого «Папараци», «Мужчина на роботі»… Нас запрошує Братислава!
Вільний час.
Пропонуємо факультативно:

Замки Братислави (8 ) — напевно, для Тебе це буде відкриттям, але в Братиславі є не один замок, а два! Ми з Тобою сьогодні познайомимося з старовинним градом Девін і домінантом столиці — Братиславським замком. Братиславський Град, розташований на скелястому пагорбі в західній частині словацької столиці і є візитною карткою міста. Звідси відкривається чудовий вид на Дунай, старе місто та на міст з НЛО, а в гарну погоду і на Угорщину.

— трансфер до аутлету ПАРНДОРФ (трансфер 9 €). Відвідування дизайнерського аутлета Парндорф — відмінний шанс влаштувати собі невеликі канікули. Центр під відкритим небом та галереї під дахом запрошують вас не поспішаючи пройтися по магазинах. Якщо пощастить, ви можете придбати щось зовсім унікальне. Зрозуміло, є і місця, де можна зробити невелику паузу — відпочиньте за чашкою кави або легким перекусом в одному з численних кафе. В регіоні Нойзідлер ви зможете чудово відпочити після дня захоплюючого шопінгу.  Тут пора року зовсім не важлива — відвідування Парндорфу і невеликий відпочинок серед дивовижної місцевої природи порадує Тебе в будь-яку погоду.

Повернення в Братиславу. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Пропонуємо факультативно:

— Вальсуючий Відень (18 /трансфер — 10 ) — місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти. Автобусно-пішохідна екскурсія та вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.

Рекомендуємо: відвідати Скарбницю Габсбургів (18 €), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі…! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!
Пропонуємо Легенди вишуканого Відня (9 ), де під час прогулянки Ти пройдеш по непротоптаному туристичному маршруту і побачиш інший Відень — середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» — Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.

Пропонуємо екскурсію в Віденський оперний театр (15 ). Віденську оперу, без всякого сумніву, можна назвати найвизначнішою пам’яткою Австрії. Адже Відень є музичною столицею світу, а її оперний будинок — місцем, де виступають найбільші співаки і музиканти світу! Побувай за кулісами славетної віденської опери…відкрий для себе таємниці заснування… — і тут ти зрозумієш — Відень став частиною тебе, і ти захочеш повертатися сюди знову і знову.

Повернення в Братиславу. Збір групи.

Нічний переїзд у Львів.

День 4 Приїзд у Львів, близько 10:00