Дитячий табір «Альбатрос Дельта Палас» (Болгарія)

Побудований в 2004 році, комфортабельний Молодіжний центр «Альбатрос Дельта Палас» 3 * цікавить якісним сервісом, доброзичливою атмосферою і сучасним дизайном. У готелі створені всі умови для дитячого відпочинку. Розташований в самій південній частині курорту Сонячний берег, в 250 метрах від моря (1 лінія, перейти через піщані дюни). У готелю зручне розташування: пішки до Старого Несебра — 15-20 хвилин по морській набережній, до центру Сонячного Берега — 15 хвилин.

Contine reading

Міжнародний Молодіжний Табір — MURITE BEACH (БОЛГАРІЯ)

Місцезнаходження

На південному узбережжі Болгарії, в 7 км від античного міста Созополь і в 24 км від великого обласного міста Бургас, тихий і спокійний курортне містечко Чорноморець. Недалеко від центральної частини курорту, біля самого моря коштує комплекс Муріте Бійч.

Contine reading

Дитячий табір «TZIONI» (Греція)

Телефонуйте!

(068) 521 57 57 | (063) 521 57 57 | (066) 521 57 57

Або залиште свій номер телефону у формі нижще.

Ваш номер телефону:

Розташувався біля самого моря на узбережжі Керділіі (муніципалітет Амфіоліс, префектура Серрес) і поблизу від міст Салоніки, Серрес, Кавала і Драма літній табір Tzioni Summer Camp являє собою оазис радості і нескінченних розваг для наших маленьких друзів.

Tzioni Summer Camp — це дитячий табір, функціонуючий з 2006 року, його мета — забезпечувати дітям дозвілля за допомогою різних видів діяльності при строгому дотриманні правил гігієни та безпеки. Персонал табору складається з фахівців з великим досвідом роботи.

У літньому таборі Tzioni Summer Camp наших маленьких друзів щоліта чекають нові сюрпризи!

Contine reading