Експрес в Татри: Словаччина + Польща

Львів — Ліптовський Ян — Бешенева — Демановська печера — Краків — Закопане — Кошіце — Львів

• поїздка у гуральську столицю Польщі — Закопане

• відпочинок та релакс у термальних купальнях
 поїздка у культурну столицю Польщі — Краків!

День 1 21:30 — збір групи.
22:00 — виїзд зі Львова на кордон. Нічний переїзд територією Словаччини.
День 2 Прибуття у Низькі Татри. 
Сьогодні Ти матимеш можливість розслабитись у термальних басейнах Бешенева. Гарячі води, басейн з хвилями, відкриті та закриті басейни. Бешенева — це все, що потрібно для повного релаксу! (вхідний квиток від 11 євро).
Поселення в готель Svatojansky Kastiel 3*.СловаччинаСловаччина

Рекомендуємо:

— відвідати Демановську печеру Свобода у Низьких Татрах. Природна краса Татр, гірський клімат, чисте повітря нададуть Тобі нових сил та енергії. Тут Ти можеш помилуватись сталактитами, сталагмітами, сталагнатами, що різними формами прикрашають печеру, а також помилуватись водоспадами з відкладень шаруватого кальцію (13 євро).

— трансфер у місто Ліптовський Мікулаш (4 євро). Ліптовський Мікулаш — адміністративний та культурний центр Ліптова, відомий туристичний регіон з багатою історією, де Ти зможеш відвідати музеї, галереї, а також стару синагогу, де сьогодні проводяться численні виставки та культурні заходи (можливість відвідати шопінг-центр TESCO).

Ночівля.

День 3 Сніданок.
Рекомендуємо:

оглядову екскурсію по Кракову. У Польщі є декілька столиць: Варшава — адміністративна, Закопане — зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу (25 євро).

— після запрошуємо на шопінг в BONARKA CITY CENTER – це популярний великий торгівельно-розважальний комплекс, у якому, без перебільшення, є все. Мешканці Кракова стверджують, що це найкращий торгівельний центр у Європі. Тут магазини відомих брендів, кав’ярні та ресторанчики з різноманітною кухнею та просто усі зручності, навіть для того, щоб просто прогулятися (трансфер 5 євро).
ZakopaneСловаччина

— вечеря «Знайомство зі Словаччиною» — традиційна словацька кухня під звуки циганської музики. Словацький овечий сир, ліптовська капустніца з ковбасками, голінка…ммм…Смачного! (20 євро)

Повернення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.

Рекомендуємо:

— відвідати Закопане. Найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжя польських Татр. Тут діють декілька десятків гірськолижних підйомників, трамплінів та лижних трас, проте місто приваблює туристів не тільки лижними трасами і пішохідними маршрутами, але і своєрідним гуральським фольклором, і мальовничою дерев’яною архітектурою, а життя головної вулиці — Крупувки, цілий рік бурлить місцевим колоритмом (15 євро).

KoshiceZakopaneKoshice

— оглядова екскурсія по Кошице (6 євро) — одному з найкрасивіших міст Європи, другому по величині у Словаччині! Саме тут ти познайомишся з шедевром готики — Собором Святої Єлизаветти, який будувався 2 століття, почуєш легенди про відомий “Дім Жебрака”, ну а найпривабливішим в Кошице є співучий фонтан, який щороку приваблює до себе все більше туристів!
Нічний переїзд до Львова.

День 5 Зранку прибуття до Львова (орієнтовно 08:00).