Хайдусобосло — подорож в термальний рай

День 1 16:00 подарунок від туристичної компанії «Танго Тревел» — оглядова екскурсія по Львову.  Кожному місту притаманна своя історія та індивідуальність. Львів – старовинне місто, місто – історія, місто – музей, місто, що ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю… отож розпочни свою подорож з казкового міста Лева!
20:30 — збір групи на залізничному вокзалі.
21:00 — виїзд зі Львова. Нічний переїзд в Угорщину.
День 2 Переїзд в Хайдусобосло.
Ніжні промені сонця, тепленька водичка, пальмова алея, зручні лежаки… Це Твій сон у будні? — тоді це саме те, що ми Тобі даруємо у вихідні! Хайдусобосло — водний рай, це пропозиція для всіх і кожного, це найкраща пігулка для відпочинку тіла та релаксу душі. Тут, у лікувальній купальні, всі бажаючі отримають необхідні для організму корисні мінерали; на пляжі — таку жадану порцію сонячних променів та ніжної термальної води; у аквапарку – драйв, швидкість та адреналін. Хайдусобосло — це Мекка для відпочинку, курорт для всієї сім’ї. Бери бабусю, дідуся, батьків та своїх діток, — подаруй вихідні в раю собі та рідним! (вхідний квиток)

tropicdebrecenaqua

Факультативно:
 запрошуємо Тебе відвідати «східну столицю» Угорщини — Дебрецен. Саме тут знаходиться найстаріший в країні готель — «Золотий бик», найпопулярніший курорт країни — парк Надьерде («Великий Ліс»), найбільший в країні реформатський собор! Численні пам’ятники архітектури, музеї з унікальними, відомими у всьому світі експонатами, етнічні музеї під відкритим небом, свята і фестивалі приваблюють в Дебрецен близько 100 тисяч гостей на рік, — то ж стань одним з них! (8 євро)
Поселення у готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок у купальнях Хайдусобосло.

branzoo

Факультативно:
 запрошуємо у зоопарк в Ніредьхазі, де зламаються усі Твої стереотипи про поняття зоопарку. Незважаючи на величезну територію і різноманіття звірів, тут все красиво і доглянуто, — для тварин створені умови, максимально близькі до природного середовища проживання, вражають розміри вольєрів і відсутність грат на більшості з них. Зоопарк пишається тим, що лише тут можна побачити антилопу, білих тигрів, африканських слонів, тигрову акулу, папуг ара… а ще Ти можеш потрапити у тераріум та океанаріум — зарядись позитивними враженнями та отримай кумедні фото на пам’ять! (12 євро — трансфер).
Збір групи.
Відвідування шопінг центру Tesco!
Нічний переїзд до Львова.

День 4 Прибуття орієнтовно о 08:00.