Іспанія — горда квітка півдня

Море Іспанії … + Лазурний берег,
Венеціанська Рів’єра і Сонячні озера …

Цей тур для бажаючих поринути в пляжний відпочинок на морі в
Іспанії, Італії та Франції!
Термальні джерела Егера і озера Хевіз!
Кращі курорти, піщані пляжі, прекрасний клімат, вікові традиції гостинності і дивно смачна національна кухня!
І головне — за доступною ціною!

Телефонуйте!

(068) 521 57 57 | (063) 521 57 57 | (066) 521 57 57

Або залиште свій номер телефону у формі нижще.

Ваш номер телефону:

День 1.

Львів — Егерсалок

08.30 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Є можливість приєднатися до групи в Стрию і в Ужгороді. Перетин кордонів.
Нас чекають термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» — місто Егерсалок! І як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості — відвідини Велнес-Комплексу (13 )! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни …
Для всіх бажаючих — дегустація егерських вин в Долині красунь + надзвичайно смачний гуляш (13 €).
Ночівля на території Cловакіі.

День 1 - Львів - Егерсалок День 1 - Львів - Егерсалок День 1 - Львів - Егерсалок День 1 - Львів - Егерсалок

День 2.

Братислава

Сніданок.
Екскурсія «Прекрасна Братислава». Оглядова екскурсія по центральних районах Братислави (Президентський палац, Будинок Уряду, площа Шафарікова, набережні Дунаю і мости через Дунай) і огляд «Славіна» — меморіалу радянським воїнам, полеглим при визволенні Братислави. Свободжное час. Для бажаючих трансфер на
«Сонячні озера» (10 €) ідеальне місце для сімейного відпочинку. Природні умови озера чудово підходять для літнього туризму. Приємне оточення, трав’яні пляжі на невеликих схилах, середня річна температура води + 25C. Пляжі, каруселі, атракціони, що може бути краще для дітей, а й батькам нудьгувати не доведеться. Вхідні квитки оплачуються додатково. Нічний переїзд на Лазурний берег.

День 2 - Братислава День 2 - Братислава День 2 - Братислава День 2 - Братислава

День 3.

Ніца — Монако

По дороге остановка на завтрак (опл. самостоятельно). Прибытие на Лазурный берег. Отдых на море.
Ах, этот Лазурный Берег — синоним блеска, красоты и бесконечного удовольствия…
Для желающих Красавица – Ницца (10Є). Ницца томно изогнулась вдоль бухты Ангелов. Этот город манит к себе художников и поэтов, туристов и знаменитостей, персон королевских кровей и интеллигентов со всего света. Побывав в Ницце, мы никогда не забудем ласковое море, оживленные площади и тихие улочки и волшебный дух романтики, витающий в воздухе этого города….
Для желающих “Роскошь и красота” (53€/30€). Сегодня нас удивит и увлечет панорама у подножия средневекового городка Эз, мы посетим Грас — мировую столицу парфюмерии, родину известных на весь мир духов «Шанель №5» и дальше нас приглашает Княжество Монако. Монако выглядит как декорация к фильму о чужой богатой жизни…. Роскошь здесь спокойно сочетается с умеренностью, старушки в бриллиантах ездят на рейсовых автобусах, а у магазинов Zara паркуются дорогущие Ferrari. И все всем довольны. Поселение в отель во Франции. Ночлег.

День 3 - Ніца - Монако День 3 - Ніца - Монако День 3 - Ніца - Монако День 3 - Ніца - Монако

День 4.

Фігерас

Сніданок. Переїзд в Іспанію.
В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії — це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею й іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя.
Для бажаючих «Життя одного генія» (23 € / 18 €). Відвідування музею Сальвадора Далі в містечку Фігерес. Музей Далі вражає, ми наче раптово опинимося в казці у будиночка Шалтая-Базікаючи. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, безліч сюрпризів від великого містифікатора нашого століття.
Поселення в готель на одному з курортів Середземного моря Іспанії. Відпочинок на морі.
Ночівля на території Іспанії.

День 4 - Фігерас День 4 - Фігерас День 4 - Фігерас День 4 - Фігерас

День 5.

Барселона — Монсеррат

Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок на морі. Для бажаючих екскурсія:
«Барселона — місто, яке змушує посміхатися» (38 € / 23 €). Барселона — дивовижний за красою місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. У тому, що у міст є душа, після відвідування Барселони вже не сумніваєшся … Вільний час .
«Дорога до небес — Монтсеррат» (Дорослі 48 € / діти до 12 років 30 €). Недалеко від Барселони є священне місце — гора Монтсеррат. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир береже зображення головної святої цих місць — чорної діви Монтсеррат. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Богоматері, зроблять екскурсію незабутньою …
Нічний переїзд в Італію.

День 5 - Барселона - Монсеррат День 5 - Барселона - Монсеррат День 5 - Барселона - Монсеррат День 5 - Барселона - Монсеррат

День 6.

Лідо Ді Езоло — Венеція

Переїзд на узбережжі одного з найвідоміших курортів Італії, розташованого на півночі країни, на узбережжі Адріатичного моря — Лідо ді-Єзоло. Головне достоїнство Лідо-ді-Єзоло — пляжі.

Вільний час для купання, отдвха на море, шопінгу. Нас запрошує «красуня на воді», «заручена з морем», як кажуть про Венецію — найбільш витончене і таємниче місто Італії. Для всіх бажаючих екскурсія по Венеції (26 € / 23 €). Це місто — прекрасна казка, яка застигла в камені. Ми зможемо побачити «Таємниці венеціанських каналів» (26 € / 16 €), здійснити прогулянку на гондолі. Також ми зможемо відвідати «Палац Дожів» (33 € / 30 €) — воістину загадкова будівля, зберігає середньовічні секрети і легенди міста. «Секрети Венеції та її кулінарні шедеври» (Дорослі 33 € / Діти до 12 років 23 €) Знайомство з секретною історією Венеції, вигаданої — і не тільки. Для тих, хто любить історії про привидів, дивних випадках, куртизанок, Казанові і вечерю.
Ночівля на території Австрії.
День 6 - Лідо Ді Езоло - Венеція День 6 - Лідо Ді Езоло - Венеція День 6 - Лідо Ді Езоло - Венеція День 6 - Лідо Ді Езоло - Венеція

День 7.

Хевіз — Львів

Сніданок. Переїзд в Угорщину.
Нас вітає Угорщина — країна надзвичайно багата цілющими водами, а серед численних лікувальних джерел, вода озера Хевіз володіє самими лікувальними властивостями в Європі. Найбільше у світі і єдине в Європі термальне лікувальне озеро, яке утворилося в кратері вулкана. Температура води влітку досягає 32-34С, а й взимку термпература не опускається нижче 24С. Здоров’я через воду — як казали древні римляни. Вхідний квиток оплачується самостійно. Виїзд на Україну.
Прибуття до Львова близько 23.30

День 7 - Хевіз - Львів День 7 - Хевіз - Львів День 7 - Хевіз - Львів День 7 - Хевіз - Львів

Телефонуйте!

(068) 521 57 57 | (063) 521 57 57 | (066) 521 57 57

Або залиште свій номер телефону у формі нижще.

Ваш номер телефону: