Для того щоб добавити свій відгук заповніть форму:

Ваш відгук

Або залиште свій відгук на нашій сторінці в ФБ — https://www.facebook.com/

Вибрали "Ваш турагент" випадково після телефонного спілкування з менеджером Наталею.Робота менеджера на висоті,все що обіцяли виконали.Готель вибрали для нас, для спокійного  сімейного відпочинку.Були в Бяла біля Обзору.Прекрасний готель ,їжа (шведський стіл) прекрасне обслуговування.Відпочинком задоволені.Сервіс перевершив наші сподівання.
Велике спасибі менеджеру Наталі! і турфірмі "Ваш турагент" за гарно організований для нас відпочинок!!!!!!!!!!!!
Хочеться сказати величезне спасибі "Ваш Турагент" за прекрасно проведений час! Ми чудово відпочили - все як і обіцяв менеджер. Такого висококласного обслуговування, з яким ми зіткнулися в цьому донецькому агентстві, варто пошукати! Спасибі!

Перший раз закордон і дуже вдало! Першокласний відпочинок!

Висловлюю величезну подяку коханому турагенству "Ваш Турагент"
Суперськи підібраний готель під нас, ясно все описали, розповіли, - і так все і виявилося насправді) навіть краще)))))))
з нашої холоднючей осені потрапили в жарку казку!))))))
СПАСИБІ!

Відпочивали в цьому році з чоловіком на Кіпрі. Вибрали Ваш Турагент за порадою друзів. Вони сім'єю літали до Туреччини, повернулися з масою позитивних вражень. Ну а нам до душі припав Кіпр. Менеджер  зробив для нас кілька подборочек, і надав докладну інформацію про обраний нами турі, все дуже сподобалося, відпочинок виправдав всі наші очікування, і навіть більше! Велике спасибі турагентству Море Туров, за прекрасний відпочинок, індивідуальний підхід і професіоналізм ..)
Зібралися з хлопцем поїхати відпочивати в довгоочікувану подорож на Гоа. Так як мої батьки зверталися в Море Туров при плануванні відпочинку і залишилися дуже задоволені, ми вирішили теж піти туди). Менеджер  дуже докладно розповіла всю інформацію про цей курорт, порадила дуже хороший готель. Загалом ми залишилися дуже задоволені)) Спасибі Ваш Турагент за прекрасний відпочинок !!)))

Перший раз закордон і дуже вдало! Таїланд прийняв з розпростертими обіймами! Спасибі Ваш Турагент чи Ваш Турагент, досі не розумію, за першокласний відпочинок !!!

Хочу від усього серця подякувати тур. агентству Ваш Турагент - Ваш Турагент за прекрасний відпочинок в Туреччині. Зверталися за кілька днів до вильоту. Для нас підібрали відмінний "гарячий тур". Такого професійного обслуговування я давно не зустрічала.
Хочу висловити свою величезну подяку турагентству Ваш Турагент. Ми добре відпочили в Єгипті всією сім'єю. Менеджер дуже кваліфікований, доброзичливий і підібрав нам тур, включаючи все до дрібниць! Саме те, що ми хотіли! Всі залишилися задоволені і обов'язково наступного разу будемо звертатися тільки в це чудове турагентство. Спасибі Вам велике!
Летіла перший раз за кордон і довірила себе турагенству Ваш Турагент, про що звичайно ж не пошкодувала, все було на вищому рівні. Відпочинок дивовижний, враження незабутні ... новорічні свята на пляжі з пальмами-це щось! Величезну подяку висловлюю турагенству "Ваш Турагент" за величезне терпіння, розуміння і поблажливість до недосвідченої туристці)) Спасибо за все)