Містичний вік-енд: Угорщина + Румунія

Румунія   Угорщина

День 1 Львів. 20:30 — збір групи на залізничному вокзалі.
21:00 — виїзд зі Львова. Нічний переїзд.
День 2

Прибуття в Будапешт.

Кажуть в Угорщині під землею розкинулося ціле море вод. Майже всюди, де б не починали робити свердловину місцеві фахівці, на поверхню виривається термальна вода температурою вище 30 градусів або насичена солями і мінеральними речовинами лікувальна вода. Одна з найвідоміших купалень — «Сечені», розташована в парку Варошлігет у Будапешті. Це перша лікувальна купальня в Пешті, в 1881 р. вона вже діяла як «купальня з артезіанською водою»
Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю — це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.

Sentendre

Рекомендуємо:

— відвідати містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви… ну і звичайно музей марципанів! Запрошуємо у світ нових вражень! (15 євро)

 прогулянку на кораблику по Дунаю (15 євро). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Поселення у готель. Ночівля на території Угорщини. 

День 3 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Хайдусобосло.
Ніжні промені сонця, тепленька водичка, пальмова алея, зручні лежаки… Це Твій сон у будні? — тоді це саме те, що ми Тобі даруємо у вихідні! Хайдусобосло — водний рай, це пропозиція для всіх і кожного, це найкраща пігулка для відпочинку тіла та релаксу душі. Тут, у лікувальній купальні, всі бажаючі отримають необхідні для організму корисні мінерали; на пляжі  — таку жадану порцію сонячних променів та ніжної термальної води; у аквапарку – драйв, швидкість та адреналін. Хайдусобосло — це Мекка для відпочинку, курорт для всієї сім’ї. Бери бабусю, дідуся, батьків та своїх діток, — подаруй вихідні в раю собі та рідним! (вхідний квиток)

tropicaquaaqua

Переїзд на територію Румунії Поселення у готель. Ночівля.

День 4

Сніданок.

Прибуття до Брашова.  Оглядова екскурсія.

Трансильванія починається саме тут! Вузькі вулички середньовічного міста, таємничі готичні церкви, багата історія,  вражаючі краєвиди — саме таким ми побачимо Брашов, місто, яке так красиво розляглося у вузькій долині серед могутніх гір. Готична архітектура цього старовиннного міста справляє незабутнє враження, — чого варта лише Чорна Церква…. Її будівництво тривало понад сто років. Цей архітектурний шедевр отримав нове ім’я після пожежі, яка змінила назву церкви Святої Діви Маріїї на Чорну.

branbrashovpelesh

Факультативно:

 екскурсія “Слідами графа Дракули” (35 євро). Сьогодні ми відвідаємо містичний замок Бран, в якому за легендою жив сам граф Дракула! Замок, з яким пов’язано багато моторошних розповідей перенесе Тебе назад у минуле і створить відчуття присутності жорстокого  графа у Тебе за спиною… Замок Пелеш — літня резиденція румунського короля. Розкішний палац поєднує в собі кілька гармонійно поєднаних архітектрних стилів: німецький неоренесанс, бароко та рококо. В замку знаходиться колекція рицарської зброї, розписані вручну швейцарські вітражі, венеціанські дзеркала та багато інших атрибутів казкової рокоші. Кожна з 160 кімнат палацу є неповторною. Ти просто повинен побувати тут!

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 5 Прибуття орієнтовно о 08:00.