Тури в Шарм-Ель-Шейх, кращі готелі Шарм-Ель-Шейху у нас на сайті

Якщо ви вирішили купити путівку або гарячий тур в Єгипет зі Львова, більшість порекомендують вам зупинити свій вибір на турі в Шарм-Ель-Шейх. На вибір відпочиваючих всі види активних і розслаблюючих розваг, які будуть доповнені екзотичною природою і завжди теплим і ласкавим морем.

У будь-який час року відпочинок в Шарм-Ель-Шейх — одне з найбільш популярних напрямків міжнародного туризму. Люди з усього світу з’їжджаються в цей райський куточок, щоб відпочити від суєти і набратися приємних вражень.

Найкращі пропозиції по країні
Інші курорти Єгипта
Эль-Гуна 19 805 грн
Эль Кузейр 20 958 грн
Сома Бэй 23 209 грн
Сафага 15 464 грн
Нувейба (ціна)
Марса Алам 19 001 грн
Дахаб 18 599 грн
Макади Бей 18 258 грн
Хургада 14 365 грн
Таба 21 494 грн
Кращі готелі Шарм эль Шейха
Відповідно рейтингу Турправда

Опис курорту

Переваги курорту Шарм-Ель-Шейх

Відпочинок в Єгипті на даному курорті — кращий варіант від вашого туроператора, тому що Шарм-Ель-Шейху є що запропонувати кожному своєму гостю, а саме:

Шикарні пляжі. Практично всі готелі мають власні пляжні зони, багато хто з них є кораловими плато. Навіть не запливу далеко, ви зможете познайомитися з дивовижним водним світом — химерні і яскраві морські мешканці підпливають до самих крайках пляжів.

Незабутні екскурсії. Шарм-Ель-Шейх — це і пляжний відпочинок, і можливість пізнати секрети Стародавнього Єгипту. Екскурсоводи проведуть вас по Луксора, продемонструють відомі піраміди і дадуть можливість сфотографуватися з відомим на весь світ Сфінксом.

Веселий активний відпочинок. Ще один привід вибрати тури в Шарм-Ель-Шейх зі Львова. У Шарм-Ель-Шейху ви зможете цілими днями кататися на квадроциклах або верблюдах, борознити морські простори на яхті, катамарані або водних лижах. Тенісні корти і волейбольні майданчики також будуть вам доступні.

Нічні розваги. Величезна кількість дискотек, кафе, ресторанів працюють, щоб і вночі гості Єгипту не нудьгували, а проводили час з масою позитивних емоцій.

Вартість турів в Шарм-Ель-Шейх

Ціни на тури в чому залежать обраного для відпочинку сезону, від рівня готелю, від тривалості подорожі. При правильному підході вартість путівки може бути доступною для відпочиваючих з будь-яким рівнем доходу.

Відмінний спосіб заощадити — купувати путівки «все включено». Вартість таких путівок, звичайно ж, вище в порівнянні зі звичайними, але, заплативши за всі послуги відразу, ви збережете значну частину фінансів, а також позбавите себе від необхідності витрат на типові послуги під час відпочинку.

Найекономніший варіант — тури в Шарм-Ель-Шейх з системою «все включено». Якщо ви шукаєте саме такий варіант, на сайті туроператор «Наталі Турс» завжди є великий спектр спеціальних пропозицій.

Віза в Шарм-Ель-Шейх — як не платити за візу в Єгипті

Мандрівники, які прибувають в Південний Синай, можуть отримати в свій закордонний паспорт безкоштовну візу терміном на 15 днів. До Південного Синаю відноситься узбережжі від Шарм-ель-Шейха до Таби, включаючи монастир Санта-Катаріна і гору Мойсея. Такі візи оформлюють по прильоту в аеропорту Шарм-ель-Шейха, в морському порту Нувейби і на КПП Таба на кордоні з Ізраїлем.

Для отримання так званої «Сінай візи» Вам необхідно заявити про це прикордонним властям при в’їзді в країну і до кінця поїздки перебувати на території Південного Синая.
Виїзд в будь-який інший район Єгипту для власників таких віз заборонений.

Отже, про все по порядку: по прильоту, заповнюєте міграційну картку відповідно до Ваших паспортним даним: Прізвище, Ім’я, дата народження, країна, з якого прибули, назва готелю, ваша підпис а, головне, напишіть на звороті цієї картки чітко і розбірливо: « SINAI ONLY »і спокійно йдіть на паспортний контроль до« чоловікові за склом ».
Просто віддайте йому закордонний паспорт, зверху якого лежить ваша заповнена картка написом «SINAI ONLY» вгору.