Всі на море в Хорватію

Львів-Задар-Спліт-Плітвіцькі озера-Корнати-Крк-Дубровнік-Львів

 

alt

Збір групи 8-40.

Відправлення в тур 9-00.

 

 

 

alt

 

Приїзд в Хорватію,одну з найгарніших країн Європи, з прекрасною природою,пляжами і  античними руїнами древніх Римських міст.Рай для любителів дайвінгу і підводного полювання.

Поселення в готелі,відпочинок на морі.

-Факультативно пропонуєм екскурсію в Задарі (10 євро-трансфер +екскурсія,7 євро екскурсія)

Задар – одне з найбільших міст Хорватії,і найгарніших на узбережжі.Ми зможемо прогулятися вулицями старого міста,побачити церкви Св Доната , Св Марії , Св Петра,Бенедиктинський монастир .

Вільний час,відпочинок на морі,нічліг.

 

alt

 

Сніданок , відпочинок на морі

-Факультативно пропонуєм відвідати Спліт*(20 євро).Місто з тисячолітньою історією,древніми руїнами Римської імперії.Головною окрасою міста є Палац Діоклетіана ( 3 ст нашої ери) . Палац вважається однією з найкращих архітектурних памяток Римської імперії.Повернення в Задар,відпочинок на морі.Нічліг.

 

 

alt

Сніданок . Відпочинок на морі

-Факультативно пропонуєм відвідати острів Крк ( 35 євро ) . Острів славиться найкращими пляжами Хорватії , величезними  плантаціями оливків , хвойними лісами і звичайно ж своєю архітектурою.Такі пляжі ,як Vela,Rupa,Soline входять в ТОП 100 найкращих пляжів Світу.Під час екскурсії ми зможем побачити витвір архітектурного мистецтва Собор Вознесіння діви Марії , з дзвіницею ,яку видно з усіх кутків острова.

Повернення в готель, нічліг.

alt

 

Сніданок.Відпочинок на морі.

-Факультативно пропонуєм  Плітвицькі озера .Національний Парк – який занесений в всесвітню спадщину Юнеско .16 озер Національного парку вражають своєю неймовірною красою всіх хто хоча б один раз тут побував.Озера, велика кількість водоспадів, велика кількість незвичних рослин і тварин зачаровують своєю красою.(55 євро на 19.08)

Повернення в готель.Нічліг.

 

 

 

 

 

Сніданок.Відпочинок на морі.

-Факультативно пропонуєм відвідати екскурсію в Національний парк Корнати на кораблику.Парк складається з 89 островів і архіпелагів.Унікальний природній витвір мистецтва з островів,скал,рифів і звісно ж моря.(55 євро)

-Факультативно пропонуєм відвідати місто піратів Оміш,ідеальне місто для відпочинку і розваг,місто романтики і романтиків.Раніше тут було лігво піратів,а зараз один з кращих курортів Хорватії.Місто оточене Динарськими горами з однієї сторони і річкою Цетіньє з іншої.Під час екскурсії ми зможем побачити Старе місто ,церкву Михайла і святого Духа,фортецю Мірабелла.(трансфер 13 євро,трансфер+екскурсія 18 євро)

-Факультативно пропонуєм трансфер найкращий пляж материкової Хорватії за версією Lonely Planet і один з 10 кращих пляжів світу за версією журналу Форбс.Пляж Punta Rata ( трансфер 10 євро)*

-Факультативно пропонуєм відвідати короля Адріатики — Дубровнік . Одне з найгарніших міст Адріатики,одна з колишніх аристократичних республік,колискова європейської науки.Саме тут знаходиться найдовша фортечна стіна в Європі,безліч музеїв,один з перших акваріумів в Європі.Під час екскурсії ми зможем побачити Кафедральний собор , церкву Власія і інші архітектурні окраси міста.

Вільний час , під час якого рекомендуєм відвідати кращий пляж Дубровніка і один з кращих у  країні — Kupari

Збір групи,повернення в готель.Нічліг.

 

 

alt

Сніданок,відпочинок на морі.

Збір групи,переїзд у Львів.

alt

 

Повернення до Львова, приїзд у Львів орієнтовно до 00-00.