ЗАКАРПАТСЬКИЙ ГЛІНТВЕЙН

Дегустації вин, повидла, ковбаси, закарпатських страв, а також храми, замки та термальні джерела!

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальних басейнах) – Четвалва (поселення в садибах сільського туризму, вечеря та участь в Святі “Закарпатський глінтвейн”).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Пийтерфолво (прогулянка на колесі огляду) – Ботар (огляд ферми та дегустація повидла і ковбас) – Виноградів (огляд міста та замку) – Боржавська вузькоколійка (подорож Виноградів – Хмільник – Шаланки) – Шаланки (дегустація вин та обід) – Чинадієво (факельна екскурсія по замку “Сент-Міклош) – Львів (повернення о 23:00).


Концертно-розважальна програма туру “Закарпатський глінтвейн”.
Щиро запрошуємо всіх гостей відвідати це свято, де Ви зможете краще пізнати звичаї та культуру Закарпаття. Розважатимуть гостей святковою програмою, народними та естрадними піснями, танцями, забавами фольклорний циганський ансамбль “Четфалвош” та естрадний ансамбль “Тиса”. Для всіх бажаючих будуть майстер-класи з чардашу та закарпатського крученого.
Кожен господар матиме приємність вгостити Вас своїми солодощами, вином, веселою закарпатською водичкою, бо він вважає, що вони в нього найкращі в Закарпатті.
На святі в господарів можна буде також придбати еко-продукти: вино, веселу закарпатську водичку, овочеві закрутки, повидла (леквар).
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі, участь в Святі молодого винограду.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації.
Вартість вхідних квитків:
— бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., учні – 20 грн.;
— термальний басейн в Косино: загальний – 150 грн., діти зростом до 140 см. – 75 грн., діти зростом до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 25 грн.;
— колесо огляду в Пийтерфолво: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 10 грн.;
— дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний – 60 грн.;
— подорож на Боржавській вузькоколійці: загальний – 10 грн.;
— дегустація трьох сортів вина і не лише в Шаланках: загальний – 40 грн.;
— факельна екскурсія в замку “Сент-Міклош”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський — 20 грн.;
— концертно-розважальна програма туру “Закарпатський глінтвейн”: 59 грн.
Проживання: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX
Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – в ресторані міста Мукачева. Вартість 50 грн.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні.
Сніданок у 2-й день – в садибах, звичайно європейський.
Обід в 2-й день – у кафе села Шаланки. Вартість 50 грн.

Хочете замовити тур, уточнити вартість, взнати найближчу дату виїзду? Скористайтесь сторінкою КОНТАКТИ або заповініть форму:

Ваш номер телефону