10 РОДЗИНОК ЗАКАРПАТТЯ

Palanok afisha 246x342 10 РОДЗИНОК ЗАКАРПАТТЯ - photoКарпати, замки, палаци, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати. Палац Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах сільського туризму, поселення о 21:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – повернення в садиби о 20:30.
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:00).

На Вас чекають:
– знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, русинами;
– найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
– найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, Ужгородський замок, історичний центр Ужгорода та Берегово, панорамний огляд Невицького, Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
– краса карпатських гір, озера Синевир, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат, купання в термальному басейні міста Берегово;
– варіння на повільному вогні у великому чані в лікувальній мінеральній воді;
– дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією;
– дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

ВАРТІСТЬ туру:
614 грн./особа – для групи з 16 осіб;
605 грн./особа – для групи з 19 осіб;
559 грн./особа – для групи з 26 осіб;
561 грн./особа – для групи з 30 осіб;
443 грн./особа – для групи з 45 осіб.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 2 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації вина.

Вартість вхідних квитків:
– територія замку Шенборна (загальний – 8 грн., учні – 6 грн.),
– Мукачівський замок (загальний і студентський – 10 грн., учні – 5 грн.),
– термальний басейн в Берегово (загальний – 60 грн./год., діти дошкільного віку – 30 грн./год.),
– дегустація вин (40 грн./особа, екскурсія без споживання вина 20 грн./особа),
– Ужгородський замок (загальний – 20 грн., студентський – 10 грн., дитячий – 5 грн.),
– купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори (50 грн./особа),
– дегустація трьох сортів сиру з вином (загальний та студенти – 25 грн., учні – 10 грн.),
– Національний парк “Синевир” (загальний – 10 грн., студенти і учні – 2 грн.),
– водоспад Шипіт (загальний – 7 грн., учні – 2 грн.).

Проживання відбувається в затишних садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі. Поселення згідно Ваших побажань. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX.

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше “Підбивані лопатки”, на друге торгоня з шишками в грибному соусі, компот з чорниць (яфен), хліб. Вартість 45 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктівю Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компотю Вартість 40 грн/особа.
Сніданок у 2-й день – відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне до оладі), масло, хліб, кава/чай. Вартість 25 грн/особа.
Обід в 2-й день – відбувається в ресторані міста Ужгорода й складатиметься з найкращих страв закарпатської кухні.
Вечеря в 2-й день – відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктівю Пропоноване меню: бограч, диуш-голушко з горіхами, солодощі, вино/палинка, компот. Варість 40 грн/особа.
Сніданок в 3-й день – відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, омлет, масло, хліб, кава/чай. Вартість 25 грн/особа.
Обід в 3-й день – відбувається в бойківському ресторані біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні. Вартість обіду 55 грн./особа.

Ціна туру – 595 грн. (вартість може змінюватися)

 

Хочете замовити тур або уточнити вартість або взнати найближчу дату виїзду? Скористайтесь сторінкою КОНТАКТИ або лише заповініть форму: