50 відтінків ЛІТА

Львів – Венеція – Лідо-де-Езоло – Верона – оз. Гарда – Блед – Львів

День 1

07:00 збір групи на залізничному вокзалі.

07:30 виїзд зі Львова. Перетин україно-угорського кордону. Переїзд у Венецію.

images55555.jpg.pagespeed.ce.vUt0jNBMXI 50 відтінків ЛІТА - photovines of eger.jpg.pagespeed.ce.dYM58OfDtG 50 відтінків ЛІТА - photoimages,P20,PD0,PBE,PD0,PBB,PD0,PB4.jpg.pagespeed.ce.YWKVI1e6tD 50 відтінків ЛІТА - photo

По дорозі пропонуємо факультативно дегустація Егерських вин (7). Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино – душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів – Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою – Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград».
Нічний переїзд в Венецію.

День 2 Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст у світі – романтичній Венеції! (в’їзд на кораблику 20 /ос; діти до 12 р. – 15 ). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!
Вільний час.

venice santa maria della salute 1920x1080.jpg.pagespeed.ce.EgKjLHBMdJ 50 відтінків ЛІТА - photo10566110 R3L8T8D 1000 burano1.jpg.pagespeed.ce.vJKnb EF1V 50 відтінків ЛІТА - photovenice it 25441.jpg.pagespeed.ce.bbfOk2Cjp0 50 відтінків ЛІТА - photo

Рекомендуємо:
– Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції (25)
– Прогулянка по Гранд-Каналу – головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосередженне все життя у Венеції. Береги “найкрасивішої вулиці світу” прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. Із палуби річкогового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця мандрівка як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (18). Збір групи.

Переїзд в готель на території Італії. Ночівля.

День 3

Переїзд на найвідоміший курорт Венеціанської Ревєри, який знаходиться на поборежжі Адріатичного моря — Лідо-де-Езоло. Курорт славиться на всю Європу своїм особливим – “золотим піском”, теплим та ніжним морем, широкими та доглянутими пляжами. Тут немає широких вулиць і високих будинків і навіть автомобільного рух і то обмежений. Це повністю екологічно -чистий край! Курорт ідеально підходит як для сімейного тихого відпочинку — ресторани, магазини, аквапарк, океанаріум так і для активного відпочинку — кафе, клуби.

Відпочинок на морі.

verona555.jpg.pagespeed.ce.fQ4sPYbb7N 50 відтінків ЛІТА - photocassettagiulietta wide 1f2290b5cbeba51b6ba47fb4fe5fb45698e5115c.jpg.pagespeed.ce.4lZcg FD3x 50 відтінків ЛІТА - photo1359633435 lido di ezolo6.jpg.pagespeed.ce. 89nKIpACT 50 відтінків ЛІТА - photo

Для туристів які поїхали на оз. Гарду пропонуємо факультативно “найромантичніше місто кохання” – Верону (28). Це італійське місто, яке щорічно привертає увагу величезної кількості туристів тим, що, згідно з легендою, саме тут жила одна із найзнаменитіших закоханих пар світу – Ромео і Джульєтта. Тисячі людей приїжджають у Верону, щоб схилитися перед силою любові шекспірівської пари, тут закохані сучасності залишають на стінах «будинку Джульєтти» різні послання. Проте, не лише цією романтичною історією славиться Верона – ще однією справжньою перлиною Верони є давньоримський амфітеатр, який чудово зберігся. Він, зрозуміло, в значній мірі поступається розмірами Колізею, проте саме завдяки ньому Верону часто іменують Другим Римом.

Збір групи. Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

День 4

Сніданок. Трансфер на курорт Лідо де Езоло.

Відпочинок на морі/Відпочинок на озері.

ozero Garda Sirmione.jpg.pagespeed.ce.3ZHG1N8Qhd 50 відтінків ЛІТА - photoozeroGarda2.jpg.pagespeed.ce.ReRiS69MHK 50 відтінків ЛІТА - photoimages8942.jpg.pagespeed.ce.YMCTgW1y4K 50 відтінків ЛІТА - photo

Пропонуємо факультативно відкрити для себе приголомшливе місце – озеро Гарда (28). Озеро оточене десятком невеликих міст, які просто купаються в пахощах природи і золотистих променях сонця. Найчистіші води Гарди плавно переходять в ламану лінію гірського пейзажу. Дахи будинків потопають в буйній зелені виноградників. Долина озера наповнюється неймовірними кольорами. Запрошуємо скуштувати коктейль найчистішого гірського повітря і божественного аромату квітів від якого кружляє голову! Вільний час.

Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.

День 5

Сніданок. Трансфер на курорт Лідо де Езоло. Відпочинок на морі.

Запршуємо на справжню Італійську пригоду – місто Болонья (35€). Вчена, Червона, Товста – ось так часом зневажливо характеризують Болонью як самі італійці, так і туристи, маючи на увазі, що тут знаходиться один з найстаріших університетів, із усіх сторін, куди не поглянь, – червоний колір дахів і стін будівель, ну і звичайно надзвичайна місцева кухня.

tours excur.1361268125.1.b.jpg.pagespeed.ce.bF6e2X2PQD 50 відтінків ЛІТА - photo285313.jpg.pagespeed.ce. ZXlCfgqdH 50 відтінків ЛІТА - photo0 94d62 7df72b98 XL.jpg.pagespeed.ce.twqsepe8cK 50 відтінків ЛІТА - photo

Гуляючи по площах і мальовничими вуличками Болоньї, Ти познайомимося з історією міста і його університету, дізнаєшся про кулінарні традиції місцевих жителів, побачиш одразу дві падаючі вежі. Зазирнеш в дорогий серцю кожного болонця собор Святого Петронія і в університетський Палац Архігімназіі, також відвідаєш таємний «болонський Єрусалим» – старовинне абатство Cанта-Стефано.
Повернення в готель. Ночівля.

День 6

Сніданок. Раннє виселення з готелю. Переїзд у місто драконів – Любляну – столицю і візитну карточку Словенії.

Факультативно пропонуємо незабутню мандрівку у світ відпочинку та спокою! Подорож до невеличкого альпійського містечка Блед* із кришталевим озером та старовинним замком. Кажуть, якщо подзвонити у дзвін костелу, який знаходиться на маленькому острівці посеред озера, і загадати бажання – воно обов’язково здійсниться! Бледський Град із неймовірним краєвидом на озеро та долину надовго зачарує твій погляд… (20€)

Вільний час для відпочинку на озері.

o slovenii 01.jpg.pagespeed.ce.rZRxyPFWIV 50 відтінків ЛІТА - photo bohinj summer.jpg.pagespeed.ce.hJfvqQK6H2 50 відтінків ЛІТА - photo,PD0,PB8,PD0,PB4 1.jpg.pagespeed.ce.xMBXaeg5tc 50 відтінків ЛІТА - photo

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 7 Повернення у Львів (орієнтовне прибуття близько 17:00)