7 ДНІВ У НОВОРІЧНИХ КАРПАТАХ

novorichni karpaty 246x342 7 ДНІВ У НОВОРІЧНИХ КАРПАТАХ - photo

Мальовничі гори, забави, замки, вина, термальні басейни, водоспади, давні храми, все найкраще, що є в зимових горах

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (6 ночей), Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні), вечері (6 разів), сніданки (6 разів), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації, обіди (орієнтовна вартість обідів – 50 грн.) й Гуцульська забава (03 січня).

Тривалість туру: 7 днів / 6 ночей.

План туру:1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна та обід) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Берегово (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н. (поселення в садиби сільського туризму о 20:30, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – повернення в садиби о 20:30, вечеря.
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Тисобикень (екскурсія скансеном) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Мукачево (екскурсія замком, містом і обід) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (Новорічна Забава).
4 день: сніданко-обід і виїзд (12:00) – Іза (оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Ділове (огляд центру Європи) – Верховина (поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 20:00, вечеря).
5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, гуцульські майстер-класи в хаті-стаї) – Криворівня (огляд гуцульської церкви та хати-ґражди) – Верхній Ясенів (обід) – Верховина (вільний час та вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, вільний час та обід) – Верховина (вільний час, вечеря, Гуцульська забава (за бажанням туристів)).
7 день: сніданок і виїзд (08:00) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами) – Коломия (екскурсія в музей Гуцульщина, Музей писанки та обід) – Івано-Франківськ (прогулянка центром міста) – Львів (повернення о 22:30).НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування складається з трьох частин.
1. Святкова вечеря з угорськими господарями. Меню:
– Холодні закуски, рулети, відбивні, котлети;
– салат картопляний (схожий на олів’є), вінігрет, мариновані огірки, перець і т.д.;
– бульйон угорський (з чігою – домашнім вермішелем);
– дісно-перкельт (свинина тушкована з червоним перцем) з двома домашніми традиційними гарнірами нокедлі і торгоня);
– солодощі;
– вино, палинка, мінеральна вода.
2. Музично-розважальне дійство:
Розпочинається в 22:30-23:00 в народному домі, в якому накритий шведський стіл з солодощами, палинкою, вином, мінеральною водою. В 24:00 – зустріч українського Нового року. 01:00 – зустріч закарпатського Нового року.
Розважають гостей фольклорний ансамбль “Четфалвош” та естрадний ансамбль “Тиса” новорічною програмою, народними піснями, танцями, забавами. Всі охочі навчаться танцювати чардаш.
3. Щасливий сніданок:
В Новому році для Вас Перший сніданок буде складатися з спеціальних щасливих страв, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат).ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
– співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
– майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
– гуцульські колядки, співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
– страви гуцульської кухні;
– посвята в гуцули;
– і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість участі в забаві – 45 грн./особа.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 30 осіб, що бажають прийняти в ній участь.Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:
– Бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 10 грн.;
– палац Шенборнів: загальний – 8 грн., школярі – 6 грн.;
– замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;
– термальний басейн в Берегово: загальний – 70 грн., діти дошкільного віку – 30 грн.;
– Ужгородський замок: загальний – 20 грн., студентський – 10 грн., дитячий – 5 грн.;
– купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: 50 грн./особа;
– скансен у с. Тисобикень: загальний, студентський – 10 грн., пенсійний, учнівський – 5 грн.;
– дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний – 60 грн.;
– Мукачівський замок: загальний і студентський – 10 грн., школярі – 5 грн.;
– дегустація вин: 40 грн., екскурсія без споживання вина – 20 грн.;
– оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 10 грн., школярі – 5 грн.;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 35 грн., школярі – 15 грн.;
– екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 15 грн., діти – 10 грн.;
– музей “Тіні забутих предків”: загальний – 12 грн., студенти і діти – 7 грн.;
– музей “Гуцульська хата-стая”: загальний і пенсіонери – 10 грн., студентський і учні – 5 грн.;
– музей “Гуцульська ґражда”: загальний, пенсіонери і студентський – 10 грн., діти – 5 грн.;
– підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 35 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 25 грн. в обидві сторони;
– Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського: загальний і пенсійний – 20 грн., студентський – 15 грн., діти – 10 грн.;
– музей писанки: загальний і пенсійний – 15 грн., студентський – 10 грн., діти – 5 грн.Проживання:
1-2-3 ніч: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX
4-5-6 ніч: проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.

Ціна туру – 2,950 грн. (вартість може змінюватися)

 

Хочете замовити тур або уточнити вартість або взнати найближчу дату виїзду? Скористайтесь сторінкою КОНТАКТИ або лише заповініть форму: