Амстердам: Фанфан-тюльпан!

at.gif.pagespeed.ce.ytx0A2OEza Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo   nl.gif.pagespeed.ce.lhmazbUHc  Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo   hu.gif.pagespeed.ce.MhKmXrpQGP Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo   cz.gif.pagespeed.ce.PHBsf507sw Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo

Львів – Егер – Будапешт – Відень – Амстердам – Мюнхен – Львів

День 1 08:00 збір групи на залізничному вокзалі. 08:30 виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону.
Пропонуємо оглядову екскурсію у місті Егер (7 євро). Краса барочного містечка з його пам’ятниками, чистими і зеленими вуличками, добрими і усміхненими обличчями навколо звернтають Твою увагу та зачарують погляд! Саме тут у Тебе буде можливість побачити кафедральний собор Егера, будівлю Ліцею в стилі пізнього бароко, сербську православну церкву, міський театр Геза Гардони, церкву Св. Антонія Падуанського, а також ознайомитися з найвідомішою пам’яткою Егера – фортецею 13 століття з приголомшливим виглядом на місто та околиці, у якій розташувався єпископський палац з музеєм Іштвана Добо та вишуканою картинною галереєю.

Sentendre1.jpg.pagespeed.ce. baqkloQ4P Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo81.jpg.pagespeed.ce.bYjN02i9U3 Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photowineHU.jpg.pagespeed.ce.tKkBajVcE0 Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo

Рекомендуємо: Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино – душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів – Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою – Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград». Дегустація Егерських вин (7 євро).

Переїзд в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент.

fashion tours budapeshtnewyear.jpg.pagespeed.ce.gHSan1N7py Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photobudapest 4.jpg.pagespeed.ce.eHIP040cSr Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photobudikmala.jpg.pagespeed.ce.iLMTtju3yG Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo

Вільний час.
Рекомендуємо:

містечко Сентендре,яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви… ну і звичайно музей марципанів! Запрошуємо у світ нових вражень! (15 євро)

– шарм нічного міста – екскурсія вулицею Ваци і набережною Корзо (10 євро). Серцем Будапешта є вулиця Ваці, яка йде від площі Воросмарті до моста Елізабет. Тут Пешт святковий навіть в будні! Сюди приходять не лише за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на фортецю – ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті!

– прогулянку на кораблику по Дунаю із необмеженою кількістю шампанського! (20 євро). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Повернення в готель. Ночівля.

День 3 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Австрії.
Автобусно-пішохідна екскурсія у Відні – місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.
Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. 

20120502 vienna 40.jpg.pagespeed.ce.X9L9YjirVl Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo04.jpg.pagespeed.ce.8ubLUePTSC Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photoviden,P20palac.jpg.pagespeed.ce.eQidq9BKws Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo

Рекомендуємо:
– відвідати Скарбницю Габсбургів (20 євро), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі…! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!

Легенди вишуканого Відня (12 євро), де час прогулянки Ти пройдеш по непротоптаному туристичному маршруту і побачиш інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» – Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.

Нічний переїзд в Амстердам.

День 4

Прибуття в місто каналів та вітряних мельниць — Амстердам.
Амстердам
– яскравий, здебільшого кольору какао з молоком, з вікнами без штор, з різнокольоровими віконницями, без під’їздів, з неширокими вхідними дверима на фасадах будинків, схожими на міжкімнатні. Від цього центр міста здається однією великою квартирою, з вузенькими тротуарами і широкими велосипедними доріжками, з незліченними набережними, з величезною кількістю тюльпанів, з нереально смачним оселедцем, який їдять без хліба взявши рукою за хвіст, з кращою колекцією Ван Гога, Рембранта. Амстердам  вільний до нерозсудливості, до епатажу. Від одного цього слова віє прохолодою, запахом тюльпанів і масляних фарб. Це місто, застигле в часі вільної любові та інших вільних задоволень. Автобусно — пішохідна екскурсія. Вільний час.

bc1N7RpW710.jpg.pagespeed.ce. osLSkZHEa Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photokanaly.jpg.pagespeed.ce.5NTK yQoTy Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo9654d2c8a67e.jpg.pagespeed.ce.r1po3BBm2X Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo

Пропонуємо:

прогулянка на кораблику по Амстердаму (12 євро).  Що б там не говорили, але Амстердам треба дивитися з води. Можна довго гуляти містом, відвідувати музеї і сидіти в кофешопах, але якщо ви не прогуляєтесь хоча б раз на кораблику по каналах Амстердама, то повного відчуття Амстердама у вас не вийде. Не дарма ж Амстердам прозвали “північною Венецією”!

– Для тих хоче побачити, де Голландія найпрекрасніша, сьогодні відкриє для себе Заансе Сханс + Волендам (15 євро). Заансе Сханс це селище де компактно зібране все,  чим славиться ця невелика за нашими мірками країна. Тут Ти знайдеш місцеву сироварню; майстерню по виготовленню кломпів – національного голландського взуття з дерева; пекарню з сільським хлібом. А рибальське містечко Волендам запам’ятається великою кількістю яхт, човнів…тут місцеві жителі які розгулюють в національному вбрані  не відпустять тебе без фото на пам’ять, ну і звичайно є можливість скуштувати морепродукти, якими славиться ГОЛАНДІЯ.
Поселення в готель (передмістя/околиці міста, 30-35 км).

– Асоціації, які відвідують кожного при слові «Нідерланди», як правило, схожі: безкраї поля тюльпанів, мальовничі вітряні млини, дуже смачний домашній сир, оселедець і…Квартал Червоних ліхтарів (10 євро) в Амстердамі. Дізнайся історію старовинного району міста, де червоний ліхтар став символом продажної любові багато століть тому.
Ночівля.

День 5 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Пропонуємо:
Бути в Амстердамі і не відвідати музей Ван Гога (20 євро) непростимо! Хоч Амстердам і не є батьківщиною художника, проте саме тут розташувався його музей. Постійна виставка картин великого Вінсента Ван Гога, відомого у всьому світі, не може залишити байдужим.

Королівський парк Койкенхоф (20.03 – 17.05) — восьме чудо світу! Тут із квітів зроблені не клумби, а річки небаченої красоти. Тюльпани, бузок, незабутки, лілії, троянди…а яких кольорів! Червоні, жовті, сині, в полосочку, лілові, білі. Кокенхоф — це чарівне місце, де обов’язково необхідно побувати! (25 євро)

knopy.jpg.pagespeed.ce.8meMsfpfAu Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo223px ,PD0,PA6,PD0,PB2,PD0,PB5,PD1,P82,PD0,PBE,PD1,P87,PD0,PBD,PD1,P8B,PD0,PB5 ,PD0,PBF,PD0,PBE,PD0,PBB,PD1,P8F ,PD0,PBF,PD0,PB0,PD1,P80,PD0,PBA,PD0,PB0 ,PD0,P9A,PD0,PB5,PD0,PBA,PD0,PB5,PD0,PBD,PD1,P85,PD0,PBE,PD1,P84.jpg.pagespeed.ce.HSNOUuMtyc Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo37641 fullimage kastel,P20de,P20haar,P203 560x350.jpg.pagespeed.ce.JTKvk0OVl9 Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo

поїздку в містечко Утрехт та прекрасний замок із казки Де Хаар (20 євро). Біля замку знаходиться романтична каплиця, а також красиві парки і сади. Поза всяким сумнівом, замок Де Хаар є одним з найрозкішніших замків Європи. Це красиве середньовічне творіння знаходиться в містечку Утрехт. Це справжнісінький замок, де є всі властиві йому ознаки – висячі мости, всілякі вежі і шпилі, оборонні рови, неприступні потужні стіни і привиди.
Збір групи. Нічний переїзд в Мюнхен.

День 6

Приїзд в Мюнхен. Мюнхен – третє по величині місто Німеччини. Він не втомлюється дивувати своїх гостей самобутністю, імперським розмахом, прекрасною архітектурою, чудовими парками. Не дивлячись на те, що тут проживає більше 1,3 млн. людей, Мюнхен відносно невелике і компактне місто. Він дуже затишний, що не характерно для мільйонного міста. Мюнхен часто називають мільйонним селом. Автобусно-пішохідна екскурсія по Мюнхену. Вільний час.

203817.jpg.pagespeed.ce.isBGDWKw4e Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo203846.jpg.pagespeed.ce.uyiSMqEw2E Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photo11111111111.JPG.pagespeed.ce.1TRT0YImm2 Амстердам: Фанфан-тюльпан! - photoЗбір групи. Переїзд в готель на території Угорщини. Ночівля.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Львова по території Угорщини.

Орієнтовне прибуття у Львів 23:00