Будапешт – вечірня казка Європи!

budapest 4.jpg.pagespeed.ce.eHIP040cSr Будапешт - вечірня казка Європи! - photoshenbrunn.jpg.pagespeed.ce.UwIuu1vFNM Будапешт - вечірня казка Європи! - photochain bridge.jpg.pagespeed.ce.cpzXOvSyGZ Будапешт - вечірня казка Європи! - photo

УВАГА! ШОПІНГ В ПРОГРАМІ ТУРУ!

День 1 Львів. 20:30 – збір групи на залізничному вокзалі.
21:00 – виїзд зі Львова. Нічний переїзд.
День 2 Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.

,PD0,PB1,PD1,P83,PD0,PB4,PD0,PB0,PD0,PBF,PD0,PB5,PD1,P88,PD1,P822.jpg.pagespeed.ce.xb2yzA4 hx Будапешт - вечірня казка Європи! - photoBudapesht2 .jpg.pagespeed.ce.7bSn5NNhMg Будапешт - вечірня казка Європи! - photoSentendre1.jpg.pagespeed.ce. baqkloQ4P Будапешт - вечірня казка Європи! - photo

Рекомендуємо:
відвідати містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви… ну і звичайно музей марципанів! Запрошуємо у світ нових вражень! (15 євро)

 прогулянку на кораблику по Дунаю (20 євро). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Ночівля на території Угорщини. 

День 3 Сніданок. 
Рекомендуємо: Переїзд на територію Австрії. Автобусно-пішохідна екскурсія (45 євро) у Відні – місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. 

,PD0,P92,PD1,P96,PD0,PB4,PD0,PB5,PD0,PBD,PD1,P8C1.jpg.pagespeed.ce.OIy0wFHSjI Будапешт - вечірня казка Європи! - photoshenbrunn.jpg.pagespeed.ce.UwIuu1vFNM Будапешт - вечірня казка Європи! - photo,PD0,PB2,PD1,P96,PD0,PB4,PD0,PB5,PD0,PBD,PD1,P81,PD1,P8C,PD0,PBA,PD0,PB8,PD0,PB9,P20,PD1,P81,PD0,PBE,PD0,PB1,PD0,PBE,PD1,P80.jpg.pagespeed.ce.lptg3Brwrv Будапешт - вечірня казка Європи! - photo

Рекомендуємо: 

– відвідати Скарбницю Габсбургів (20 євро), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі…! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!
– відвідати Будинок Хундертвассера (5 євро) у Відні – видовище небачене. Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені.

Повернення у готель.

День 4 Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо відвідати торговий центр “Кампона”! Тут Ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу, а також у Тебе буде унікальна можливість побувати океанаріумі-тропікаріумі. Тебе чекають 8 величезних залів, де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , у величезному тунелі-акваріумі, де Ти познайомишся з морськими хижаками , тисячами маленьких риб і побачиш всю красу кольорового коралового рифу! Також у тебе буде унікальна можливість познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів , а також дозволяє до себе доторкнутися ! (трансфер 6 євро)

Переїзд в Егер.
Рекомендуємо: оглядова екскурсія у місті Егер. Краса барочного містечка з його пам’ятниками, чистими і зеленими вуличками, добрими і усміхненими обличчями навколо звернтають Твою увагу та зачарують погляд! Саме тут у Тебе буде можливість побачити кафедральний собор Егера, будівлю Ліцею в стилі пізнього бароко, сербську православну церкву, міський театр Геза Гардони, церкву Св. Антонія Падуанського, а також ознайомитися з найвідомішою пам’яткою Егера – фортецею 13 століття з приголомшливим виглядом на місто та околиці, у якій розташувався єпископський палац з музеєм Іштвана Добо та вишуканою картинною галереєю. (5 євро)

article image image article.f9a160ed afb8 42e6 90a8 db7c3b062fb6.jpg.pagespeed.ce.e113J9nCyb Будапешт - вечірня казка Європи! - photoegerdegust.jpg.pagespeed.ce.cbCbdu8el2 Будапешт - вечірня казка Європи! - phototropicarium.jpg.pagespeed.ce.CN GvS2gpl Будапешт - вечірня казка Європи! - photo

Рекомендуємо: Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино – душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів – Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою – Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград». Дегустація Егерських вин (7 євро).
Вільний час. Збір групи.

Нічний переїзд до Львова.

День 5 Прибуття до Львова орієнтовно о 09:00.