Добрі сни старовинного міста

Львів – Олесько – Почаїв – Львів

Львів – Олесько – Почаїв – Львів

lviv 43 small Добрі сни старовинного міста - photo lviv 46 small Добрі сни старовинного міста - photo lviv 44 small Добрі сни старовинного міста - photo

День 1.
Прибуття до Львова.
13:30 Трансфер із залізничного вокзалу до готелю. Поселення.
Пішохідна екскурсія по середньовічному місту “Лабіринтами львівських вулиць…” : фортифікації XIV -XV ст. , Ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; підземелля аптеки – музей (вх. квитки опл . дод.). Ансамбль площі Ринок – перлини епохи Відродження: міська Ратуша (вх. квитки опл . дод.), Латинська катедра в дуеті з каплицею Боїмів – усипальнею багатих міщан (вх. квитки опл . дод.); старовинний куточок Сходу – вірменський квартал з оглядом інтер’єру Вірменського собору XIV ст. (вх. квитки опл . дод.). Львівська майстерня шоколаду – де кожна цукерка зроблена вручну з любов’ю та натхненням. Проспект Свободи – своєрідний ансамбль еклектики і модерну і його найбільша гордість – Оперний театр, який вважається найкрасивішим в Європі!
Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:
«Нічна варта Львова» ( дорослі/діти до 12 років – 118 грн.): Коли сонце ховається за обрій, охороняти наш спокій на вулиці Львова виходить Нічний Бургомістр. А у нас буде можливість допомогти йому в цій не легкій справі, а також дізнатися всі секрети нічного міста. Хто як не він, який живе не одне століття, знає все про давнє місто… Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці і темні закутки – все це чекає нас під час нічної прогулянки Львовом! А за хорошу роботу, пан Бургомістр найактивніших посвятить в « Почесних вартових міста ». (Початок екскурсії – 22:00)

lviv 47 small Добрі сни старовинного міста - photo Lvov 26 small Добрі сни старовинного міста - photo Lvov 45 small Добрі сни старовинного міста - photo Lviv 04 small Добрі сни старовинного міста - photo lviv 50 small%281%29 Добрі сни старовинного міста - photo

День 2.
Сніданок. Вільний часу Львові. Запрошуємо відвідати екскурсію:
• Екскурсія «Золота Підкова Львівщини» (дорослі – 260 грн./діти 12 р. – 240 грн.). Олеський замок (вх. квитки опл. дод.) – один з найкрасивіших замків Східної Європи, місце, яке захищав сам Б. Хмельницький, місце, де народився майбутній польський король Ян III Собеський. Він наповнений історією багатьох країн, легендами про любов, і, звичайно ж, привидами, які його охороняють. Підгорецький палац (вх. квитки опл. дод.) – “Галицький Версаль” стіни якого пам’ятають не війни і битви, а лише бали , пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверки. Одного разу гостем палацу був сам Оноре де Бальзак. Золочівський замок (вх. квитки опл . дод.) – місце, оточене таємницями королівських сімей та легендами про лицарський орден тамплієрів і неймовірними історіями кохання. А справжньою загадкою замку є таємничий камінь, який вкритий різьбленим тайнописом. Як добре, коли в нашій історії і в нашому житті залишаються речі, нерозгадані до кінця… Повернення до Львова.
«Місце райського затишшя …» (дорослі – 298 грн./діти до 12 р. – 268 грн.). Олеський замок – один з найкрасивіших замків Східної Європи, місце, яке захищав сам Б.Хмельницький, місце, де народився майбутній польський король Ян III Собеський. Він наповнений історією багатьох країн, легендами про любов, і, звичайно ж, привидами, які його охороняють. Почаїв – одна з найбільших православних святинь України. Побачити слід Божої Матері, вмитися у цілющому джерелі і помилуватись древнім замком – це далеко не все, що тут чекає нас. А монастир, розташований на вершині гори, яка панує над всією округою, своїми довершеними формами і спрямованими в небо позолоченими банями, справляє незабутнє враження. Приїзд до Львова.
Дегустація ексклюзивних львівських настоянок! (дорослі/діти – 108 грн.) Приємні на смак, створюють настрій, мають цілющі властивості, підсилюють любов до Львова. Запрошуємо на 9 видів настоянок, 3 з яких міцні. Медівка, хринівка, цитрусівка, полунична, грушівка та інші смачні напої з закусками у справжньому львівському товаристві. І звичайно це все в супроводі історій про виробництво та зі справжніми тостами.

Olesko 05 small Добрі сни старовинного міста - photo Olesko 04 small Добрі сни старовинного міста - photo Pochaiv 04 small Добрі сни старовинного міста - photo Pochaiv 02 small Добрі сни старовинного міста - photo

День 3.
Сніданок. Виселення згідно з правилами готелю (Речі можна залишити в камері зберігання готелю).
Зустріч з екскурсоводом. Екскурсія «Місто Великих князів » – подорож найстарішими вулицями міста, де ми зможемо повністю відчути атмосферу древнього міста. Нас чекають маленькі вулички, затишні дворики і найбільш затишні куточки, які дихають давньою історією. Церква св.Миколая – одна з найстаріших, яка служила не тільки придворною княжою святинею – але й усипальницею. Монастир і церква св. Онуфрія, побудовані князем Костянтином Островським, окрім головного призначення, мали й оборонний характер. Тут ми побачимо могилу Івана Федорова – першодрукаря Львова. Недалеко від монастиря знаходиться церква св. Параскеви – яка відома своїм багатоповерховим іконостасом – 70 ікон, які ще старіші ніж сама церква. Далі вирушаємо на Старий Ринок, де обов’язково відвідаємо костел Івана Хрестителя. За легендою він був побудований для дружини князя Лева Даниловича – Констанції, доньки угорського короля. Також ми побачимо костел Марії Сніжної, з яким пов’язано безліч цікавих фактів і легенд. Високий замок – колиска Львова , одна з найвищих точок міста. Високий замок століттями був найважливішим оборонним форпостом міста. Ми побачимо місто з висоти «пташиного польоту».
13:00 орієнтовний час закінчення екскурсії. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:
Екскурсія «Кавові підземелля Львова» ( дорослі / діти до 12 років – 68 грн.): Кава у Львові – це ні що інакше як корисна копалина, яку видобувають так само, як вугілля або торф. Запрошуємо в дивовижні кавові підземелля, де у всіх буде можливість почути про цей ароматний напій, спостерігати процес приготування найдивовижнішої кави, і, звичайно ж , спробувати чашечку чарівного напою, приготованого по унікальному рецепту. П’янкий гірко-солодкий смак підземного світу кави полонить нас, і навіть тих, хто до цього не був кавоманом. Адже тільки у Львові, можна отримати це звання.
15:00 орієнтовний час закінчення програми туру.

lviv 48 small Добрі сни старовинного міста - photo Lviv 53 small Добрі сни старовинного міста - photo lviv 52 small Добрі сни старовинного міста - photo