ФЕСТИВАЛЬ ЧЕРВЕНЕ ВИНО В МУКАЧЕВО

afisha Na festyval vyna v Zakarpattya Int 243x342 ФЕСТИВАЛЬ ЧЕРВЕНЕ ВИНО В МУКАЧЕВО - photo

Запрошуємо всіх винолюбів, а також тих кого цікавлять унікальні пам’ятки Закарпаття!

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати. Палац Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком, дегустація вин на фестивалі і обід) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах зеленого туризму, поселення о 21:00).

2 день:сніданок і виїзд з Берегово (08:00) – Берегове (екскурсія та купання в термальному басейні) – Ужгород (екскурсія і обід) – Львів (повернення о 22:30).

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування.

Вартість вхідних квитків:

  • територія замку Шенборна (загальний – 8 грн., учні – 6 грн.);
  • Мукачівський замок (загальний і студентський – 10 грн., учні – 5 грн.);
  • термальний басейн в Берегово (загальний – 60 грн./год., діти дошкільного віку – 30 грн./год.);
  • Ужгородський замок (загальний – 20 грн., студентський – 10 грн., дитячий – 5 грн.).

Проживання:

проживання відбувається в затишних садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі. Поселення згідно Ваших побажань. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX.

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід в 1-й день – відбувається в Мукачево на Фестивалі вина на власний розсуд туристів.

Вечеря у 1-й день – відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктівю Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компотю Вартість 40 грн/особа.

Сніданок у 2-й день – відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне по оладі), масло, хліб, кава/чайю Вартість 25 грн/особа.

Обід в 2-й день – відбувається у місті Ужгороді в ресторані “Корзо”.

Ціна туру – 345 грн. (вартість може змінюватися)

Хочете замовити тур або уточнити вартість або взнати найближчу дату виїзду? Скористайтесь сторінкою КОНТАКТИ або лише заповініть форму: