Хайдусобосло – подорож в термальний рай

День 1 16:00 подарунок від туристичної компанії “Танго Тревел” – оглядова екскурсія по Львову.  Кожному місту притаманна своя історія та індивідуальність. Львів – старовинне місто, місто – історія, місто – музей, місто, що ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю… отож розпочни свою подорож з казкового міста Лева!
20:30 – збір групи на залізничному вокзалі.
21:00 – виїзд зі Львова. Нічний переїзд в Угорщину.
День 2 Переїзд в Хайдусобосло.
Ніжні промені сонця, тепленька водичка, пальмова алея, зручні лежаки… Це Твій сон у будні? – тоді це саме те, що ми Тобі даруємо у вихідні! Хайдусобосло – водний рай, це пропозиція для всіх і кожного, це найкраща пігулка для відпочинку тіла та релаксу душі. Тут, у лікувальній купальні, всі бажаючі отримають необхідні для організму корисні мінерали; на пляжі – таку жадану порцію сонячних променів та ніжної термальної води; у аквапарку – драйв, швидкість та адреналін. Хайдусобосло – це Мекка для відпочинку, курорт для всієї сім’ї. Бери бабусю, дідуся, батьків та своїх діток, – подаруй вихідні в раю собі та рідним! (вхідний квиток)

hajduszoboszlo2.jpg.pagespeed.ce.sUxdGSZI Y Хайдусобосло - подорож в термальний рай - photodebrecen2.jpg.pagespeed.ce.jIQM4KKmy4 Хайдусобосло - подорож в термальний рай - photohaydusoboslo.jpg.pagespeed.ce.HaxyanQow0 Хайдусобосло - подорож в термальний рай - photo

Факультативно:
 запрошуємо Тебе відвідати “східну столицю” Угорщини – Дебрецен. Саме тут знаходиться найстаріший в країні готель – “Золотий бик”, найпопулярніший курорт країни – парк Надьерде («Великий Ліс»), найбільший в країні реформатський собор! Численні пам’ятники архітектури, музеї з унікальними, відомими у всьому світі експонатами, етнічні музеї під відкритим небом, свята і фестивалі приваблюють в Дебрецен близько 100 тисяч гостей на рік, – то ж стань одним з них! (8 євро)
Поселення у готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок у купальнях Хайдусобосло.

images11.jpg.pagespeed.ce.dw5o3ZI0FH Хайдусобосло - подорож в термальний рай - photoarticle image image article.f9a160ed afb8 42e6 90a8 db7c3b062fb6.jpg.pagespeed.ce.e113J9nCyb Хайдусобосло - подорож в термальний рай - photoshopping1.jpg.pagespeed.ce.jVt2pTKzM5 Хайдусобосло - подорож в термальний рай - photo

Факультативно:
 запрошуємо у зоопарк в Ніредьхазі, де зламаються усі Твої стереотипи про поняття зоопарку. Незважаючи на величезну територію і різноманіття звірів, тут все красиво і доглянуто, – для тварин створені умови, максимально близькі до природного середовища проживання, вражають розміри вольєрів і відсутність грат на більшості з них. Зоопарк пишається тим, що лише тут можна побачити антилопу, білих тигрів, африканських слонів, тигрову акулу, папуг ара… а ще Ти можеш потрапити у тераріум та океанаріум — зарядись позитивними враженнями та отримай кумедні фото на пам’ять! (12 євро – трансфер).
Збір групи.
Відвідування шопінг центру Tesco!
Нічний переїзд до Львова.

День 4 Прибуття орієнтовно о 08:00.