Телефонуйте: (096) 68 48 237 | (063) 46 35 183 | (099) 00 67 890

Розширений пошук турів по датах – vashturagent.lviv.ua/poshuk-turiv

Безкоштовний підбір персонального туру

Гарячі путівки в Єгипет зі Львова

готель в єгипті 300x225  - photoЄгипет – це найкращий вибір для захопливого та недорогого відпочинку Вас та ваших рідних. Відпочинок в Єгипті дає змогу побачити загальновизнану колиску найдревнішої цивілізації, де зберігається безліч пам’яток античного світу, включаючи загальновідомі піраміди та скарбниці фараонів. Водночас Єгипет є країною з чудовим приємним сухим кліматом, дивовижними пляжами на узбережжі Червоного моря, багатого чаруючим підводним світом та колоритними створіннями. А якісний сервіс, який пропонується місцевими готелями та розважальними закладами, прийде до вподоби навіть найвибагливішим туристам.

Популярність поїздок до Єгипту стверджує сама за себе: кожного року до цієї країни приїжджають близько 5 000 000 громадянин с різних куточків світу! Важко знайти іншу країну в світі, яка б користувалася подібною популярністю у туристів та могла б зрівнятися з таким величезними можливостями цікавого відпочинку та такими доступними цінами, які гарантує Єгипет.

Щороку приваблює Єгипет і тисячі українців. Так, гарячі путівки в Єгипет зі Львова сьогодні доступні в будь-який сезон року. Колись поїздки до Єгипту були менш зручними для жителів західних областей тому, що спочатку потрібно було їхати до столиці, щоб з Бориспільського аеровокзалу сісти на літак до Єгипту. Але сьогодні є можливість здійснити виліт зі Львова до Єгипту безпосередньо зі Львівського аеропорту, що робить гарячі путівки до Єгипту зручними та привабливими.

Для найкращого відпочинку слід брати тур в Єгипет з травня по вересень. Але якщо вас приваблюють недорогі гарячі тури до цієї країни, то можна скористатися пропозиціями, наприклад, в середині січня, у той час, коли наплив туристів дещо спадає і ціни на відпочинок також стають нижче.

Ціни на відпочинок в Єгипті

корали в єгипті 300x225  - photoТуристам, які вирішили провести відпочинок в Єгипті пропонується, як правило, тур до найбільших курортів країни – до Хургади або Шарм-ель-Шейху. Зазвичай Хургада радує туристів трохи нижчими цінами на відпочинок ніж ціна тура у Шарм-ель-Шейх, і це правда, але ціни на відпочинок в Шарм-ель-Шейху цілком виправдані високим рівнем обслуговування.

В будь-якому випадку, вирішуючи, обрати Шарм-ель-Шейх або Хургаду, слід знати про привабливі особливості обох курортних міст.

Так, найпривабливіша сторінка відпочинку в Шарм-ель-Шейху – чудесний світ глибин Червоного моря, який вражає надзвичайною різноманітністю та колоритністю та робить це місце найкращим в Єгипті для шанувальників дайвінгу та сноркінга. Також Шарм-ель-Шейх є одним з найфешенебельніших курортів Єгипту і приваблює відвідувачів багатим нічним життям, великим вибором готелів під кожний гаманець і дійсно чудовим сервісом.

А тур до найстарішого курорту Єгипту – Хургади дарує великі можливості для традиційного сімейного відпочинку, а також пропонує відпочиваючим більш море та хвилі в єгипті 300x178  - photoдешеві ціни. Різноманітні історичні пам’ятки Хургади дають змогу доторкнутися до стародавньої цивілізації та оставляють враження на все життя. Також Хургада приваблює любителів піщаних пляжів, яких тут значно більше, ніж в Шарм-ель-Шейху. Завдяки цьому відпочинок в Хургаді приваблює прекрасним співвідношенням ціни і якості обслуговування, пізнавального та розважального відпочинку.