Грецькі пригоди + відпочинок на морі

Львов – Метеоры – Дион – Олимп – Вергина – Афины – Салоники – Львов

1

7:00 Виїзд з головного ж / д вокзалу м Львів. Трансфер до Греції. Переїзд по території України-Румунії-Болгарії.

Прибуття в Грецію (р-н Паралія Катерини, Лептокарія). Розміщення в готелі.
Ночівля.

2
Сніданок. Вільний день на морі.
Рекомендуємо екскурсію на Метеори (факультативно – 50/30 євро, вхідні квитки в ціні).
Неординарність Метеор полягає в гармонійному поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням рук людських. Грандіозні скелі, спрямовуються вгору з рівній поверхні фессалийской рівнини і досягають висоти 400 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Виліплені самою природою, ці дивовижні, масивні, як би зависли в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького “μετέωρος” – паряться в повітрі). Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів із зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів.
Повернення в готель.
Ночівля.

3
Сніданок. Вільний день на морі.
Рекомендуємо екскурсію ДІОН – ОЛІМП – Вергина (факультативно – 30/25 євро, вхідні квитки не входять).
Недосяжні вершини Олімпу стали житлом Зевса і всіх богів давньої Греції. Звідси Зевс – громовержець випускав блискавки гніву на ворогів, і обдаровував милістю тих, хто йому поклонявся. Величні гори Олімпу постануть перед Вами і не порушуючи традиції древньої Еллади, ми звичайно ж будемо споглядати вершини богів з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м.
Біля підніжжя легендарної гори розташовано стародавнє місто Діон, що носить ім’я бога Зевса, звідки почав свій похід на «Схід» Олександр Македонський.
Ви побачите руїни археологічного комплексу, що включає в себе храми Деметри і Величною Ісіди, Одеон (муз. Школа), а також римські терми (лазні).
Насолодившись приголомшливими видами на Піерійскую рівнину і затоку Фермаікос, ми вирушаємо в Вергіни (Еги) – першу столицю Македонського держави, де оглядаємо унікальний археологічний пам’ятник не тільки Македонії, а й усієї Греції. Царський палац, руїни якого дійшли до наших днів (IV-III ст. До н.е.), театр, в якому навесні 336 р до н.е. був убитий цар Македонії Філіп II. І звичайно ж Вергина – це некрополь з низкою гробниць, серед яких і гробниця Філіпа II. – Батька Олександра Великого.
Найбагатший археологічний матеріал зберігається в музеї-гробниці Вергіни.
Повернення в готель.
Ночівля.

4
Сніданок. Вільний день на морі.
Пропонуємо екскурсію в столицю Греції – Афіни (факультативно – 70/45 євро). Виїзд 00:00. Оглядова автобусна екскурсія по історичному центру Афін із зупинками на фотографії. Огляд Панафинейского (біломармурових стадіону), побудованого в II в. н.е. На цьому стародавньому стадіоні була проведена перша олімпіада новітньої історії людства в 1896 році. Також оглядаєте будівлі Академії, Бібліотеки, Університету, парламенту, президентського палацу і античний храм Зевса Олімпійського.
Екскурсія на Акрополь (вхідний квиток – 12 євро). Афінський Акрополь є найбільш значущим пам’ятником античної грецької цивілізації і одним з найбільш відвідуваних археологічних комплексів у світі. Через Пропілеї (переддень), монументальний вхід на Акрополь, Ви піднімаєтеся на священну скелю, оглядаєте Парфенон, головний храм древніх Афін, і, мабуть, всієї давньогрецької цивілізації, приклад унікального математичного розрахунку з огляду на те, що є єдиною спорудою в світі, які мають віртуальну ( символічну) висоту 2500 метрів. Храм Ерехтіон зі знаменитими Каріатидами, Одеон Герода аттичного, пам’ятник Філопапа, археологічний музей Акрополя-все це постане перед Вашим поглядом.
Повернення в готель.
Ночівля.

5
Сніданок. Вільний день на морі.
Пропонуємо оглядову екскурсію в Салоніки (факультативно – 30/20 євро). Салоніки (по-греч. Салоніки) – другий за значимістю і за величиною місто Греції (1,2 млн. Жителів), столиця області Македонія. Знаходиться в північній частині країни на березі Егейського моря (Термічна затока).
В ході якої екскурсій Ви ознайомитесь з древньою історією Македонії та з основними пам’ятками міста – Білою Вежею, Аркою Галерія, Ротондою, храмом Св. Дмитра Солунського, з тріумфальним проспектом Неа Егнатія. Завершиться екскурсія у верхній частині македонської столиці (Акрополь), укріпленої, як і все місто, потужними фортифікаційними стінами з царськими вратами періоду імператора Юстиніана (6в.).
Звідси, з висоти 300 м над рівнем моря Егейського, Ви зможете помилуватися прекрасним видом стародавньої столиці.
Повернення в готель.
Ночівля.

6
Сніданок. Вільний день на морі.
Пропонуємо відвідати ГРЕЦЬКИЙ ВЕЧІР – Бузуків (факультативно – 20/15 євро).
Проводиться в грецькій таверне.Под звуки національного грецького інструменту бузуки. Ви скуштуєте страви місцевої кухні і чудові грецькі вина. Ви смжете помилуватися народними танцями і навчитися етім танців.
Ночівля.

7
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на Україну.
Приїзд до Львова.