Літній світ – Болгарія! (9 днів, 7 на морі)

Курорт: Обзор
Львів – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці – Обзор (6 ночей) – Чернівці – Івано-Франківськ – Коломия – Львів

Готель: Приватний сектор в Обзорі: 2*

! У БОЛГАРІЇ РОЗМІЩЕННЯ НА КУРОРТІ ОБЗОР У ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ!

День 1.
~ 18:00 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А».
~ 18:30 Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». ~ 21:00 Підсадка в Івано-Франківську, ~ 21:00 – в Коломиї, ~ 23:00 – у Чернівцях.
Нічний переїзд по територією Румунії.

День 2.
Продовжуємо подорож у країну піщаних пляжів, ласкавого моря, незабутньої атмосфери відпочинку для дорослих і малят.
Ви готові? Нас запрошує Болгарія! Переїзд в Обзор. Поселення в готелі
Починаємо знайомитися. Болгарія – країна моря, гір, рівнин, музики, танців і вина…
Курорт Обзор – прекрасне місце для морського відпочинку. Це скромний за розмірами, але дуже симпатичний курорт. Особлива привабливість курорту полягає в його спокої, відсутності метушні, душевній доброзичливості місцевих жителів.. Але, в той же час, тут нікому не буде сумно! Дітям сподобається парк атракціонів і численні дитячі майданчики, побудований прямо на пляжі величезний розважальний центр “Замок”, водні атракціони, що захоплюють дух .. Молоді в Обзорі теж є де розгулятися – тут безліч дискотек, барів, кафе. Ще один важливий чинник – невисокий рівень цін в порівнянні з великими курортами Болгарії. Це пов’язано з тим, що Обзор – курорт, який розвивається, не такий багатолюдний, як інші курорти. Привабливий і місцевий клімат: відмічено, що в Огляді температура повітря завжди на 3-5 градусів вища, ніж на інших курортах.
Болгарське селище (30/16 €). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково треба почати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле та червоне вино у необмеженій кількості. Цікава фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями болгар, котрі несуть у собі спогади про казковий світ легенд. А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затаїти подих любого… Орієнтовний час повернення в готель 1:00. Ночівля в готелі.

01 Bolgaria small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Village 03 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Village 01 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Village 02 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo

День 3.
Відпочинок на морі. Для всіх бажаючих екскурсія «Секрети Чорноморського узбережжя – Балчик» і «Морська столиця Болгарії – Варна» (36/18 €). Балчик – це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію і тут вона побудувала свою літню резиденцію. Під час екскурсії Ботанічним садом нас чекає невелика винна дегустація. Вільний час.
• Невеликий переїзд – і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа (8/6 €). У перекладі з турецької «Аладжа» означає дуже яскравий. Таку назву монастир отримав через розписи на стінах… Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце…
Літня столиця країни Варна – чарівне курортне місто, де вдало поєднуються історія та сучасність. Пам’ятники епохи Римської та Візантійської імперій, гарна архітектура, зелене різноманіття Морського саду та золотий блиск пляжів… Вільний час у Варні.
Орієнтовний час повернення в готель 18:00. Відпочинок на морі. Ночівля в приватному секторі.

Balchik 03 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo aladja 01 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo balchik 02 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo varna 1 01 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo

День 4.
Відпочинок на морі. Сьогодні усіх бажаючих запрошує Стамбул. Нас чекає захоплююча екскурсія «Турецький діамант – Стамбул» (60/38 €). Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азійській частині міста.
Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру). Також у цей день є можливість відвідати наступні екскурсії:
Айя-Софія та Цистерна Базиліка (33/18 €). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
Палац Топкапи (16/13 €) – одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. На протязі чотирьох століть палац являв собою центр управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.
Skyride Istanbul (30/18 €). Нас чекає незабутня 5D мандрівка, під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію… Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів. Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «Істанбул Сапфір». Окрім торгівельного центру «Сапфір Чарши», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…
Морська прогулянка на кораблику Босфором (18/16 €). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, плаваючі дома, палаци султанів та візантійські фортеці.
Морський акваріум TurkuaZoo (30/18 €). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців. Після прогулянки акваріумом – вільний час у торгівельному центрі Forum Istanbul Ikea.
Парк Мініатюрк (16/13 €). Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та атракціонів, а також справжній лабіринт. Але й це ще не все – вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.
Орієнтовний час повернення в готель 04:00. Ночівля в приватному секторі.

Istanbul 13 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 47 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 46 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 71 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo

День 5.
Відпочинок на морі. Дегустація чорноморських вин в Бялі (16/10 €). Нас чекають відвідини Бяли – одного з центрів виноробства на території Болгарії. Традиція виноробства у цьому регіоні сягає сивої давнини. В нас буде можливість торкнутися таїнства народження вина, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат достигаючого у дубових діжках напою. У спеціально обладнаній дегустаційній залі ми будемо насолоджуватись різними сортами вина. Ковток повинен бути повільним, щоб чудовий смак вина підштовхнув вас до потрібної відповіді, а аромат привів до майбутнього зцілення. З кожним ковтком ми ніби вбираємо усі таємниці, що вино зберігало тисячоліттями… Орієнтовний час початку екскурсії 12:30, орієнтовний час повернення в готель 16:30. Відпочинок на морі. Ночівля в приватному секторі.

Biala 01 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Biala 02 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Biala 03 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Biala 04 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo

День 6.
Відпочинок на морі. Сьогодні нас чекає «Казковий Несебр» (31/18 €). Час та морські хвилі помилували маленький шматочок суходолу та залишили нам чудове творіння – одне з найстаріших болгарських міст Несебр. Маленькі вулички, стародавня бруківка, середньовічні церкви та дерев’яні будівлі додають місту особливої чарівності. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції вигадливо переплітаються, створюючи у Несебрі атмосферу тепла та затишку, що так приваблює гостей.
Морська прогулянка (10/8 €). Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику. З його борту Несебр виглядає ще загадковіше. Натхненний екскурсовод із задоволенням ознайомить нас з найбільш потаємними історіями болгарського узбережжя.
Орієнтовний час повернення в готель 16:00. Відпочинок на морі. Ночівля в готелі..

nesebar 11 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo nesebr 05 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo nesebar 13 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo nesebar 18 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo

День 7.
Відпочинок на морі. Вільний день, всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Рибний пікнік (30/16 €). Рибалка – така улюблена усіма чоловіками річ. На цьому пікніку нікому не буде сумно. Усі поціновувачі риболовлі доставлять собі справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі та відчувши себе справжніми «морськими вовками». Група підтримки зможе позагоряти на палубі, помилуватися гарною природою та краєвидами курортів. І саме головне: скуштувати вилов справжніх рибалок, що приготують прямо на кораблі болгарські кухарі. Орієнтовний час повернення в готель 15:00. Відпочинок на морі. Ночівля в приватному секторі.
Джип-сафарі (31/16 €). Нас очікує захоплююча подих мандрівка. Ця екскурсія гармонійно об’єднує у собі пригоди, веселощі, милування природою та відмінний відпочинок. Ми сповна зможемо насолодитися їздою бездоріжжям, випробувати свої сили у конкурсі на кращого стрілка, побачити цікаву фольклорну програму з численними танцями та фонтаном гарного настрою. Орієнтовний час повернення в готель 16:00. Відпочинок на морі. Ночівля в приватному секторі.

Fish 04 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo safari 02 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo safari 04 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo safari 05 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo

День 8.
Відпочинок на морі. Цього ранку ми зможемо приділити небагато свого часу для завершального побачення з морем. Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще пару фотографій на прекрасній набережній та кинути у море монетку… Ми не прощаємось, а лише кажемо «До побачення», «До нових зустрічей, чарівна Болгарія!» Виселення з готелю в 10:00. Переїзд по територією Болгарії і Румунії.

Fish 02 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Fish 04 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo Fish 03 small Літній світ - Болгарія! (9 днів, 7 на морі) - photo

День 9.
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці – 02:00, до Коломиї – 4:00, в Івано-Франківськ – 6:00, до Львова – 800. Місце прибуття у Львові – Термінал «А». Трансфер на Львівський залізничний вокзал орієнтовно в 09:30.
До нових зустрічей!