Незабутні вогники Європи!

Львів КошіцеБратислава – Відень – Прага – Дрезден –  Львів

День 1 Львів. 08:00 – збір групи на залізничному вокзалі.
08:30 – виїзд зі Львова. Переїзд в Братиславу. По дорозі факультативно пропонуємо екскурсію по м. Кошіце ( 6 євро) — одному з найкрасивіших міст Європи, другому по величині у Словаччині! Саме тут ти познайомишся з шедевром готики — Собором Святої Єлизаветти, який будувався 2 століття, почуєш легенди про відомий “Дім Жебрака”, ну а найпривабливішим в Кошице є співучий фонтан, який щороку приваблює до себе все більше туристів!

Збір групи. Переїзд в Братиславу. Поселення в готель. Ночівля.

День 2 Сніданок. Оглядова екскурсія по Братиславі, могутній столиці Словаччини. Ти зможеш побачити: Братиславський замок Град, розташований на скелястому пагорбі в західній частині словацької столиці і є візитною карткою міста. Звідси відкривається чудовий вид на місто, а в гарну погоду і на Угорщину; Ворота Святого Михайла в Братиславі – єдина збережена частина Середньовічних міських укріплювальних споруд, вони входять до числа найстаріших будівель міста; палац Грассалковічей, де розташовується резиденція президента Словаччини, палац Архієпископа, а також «Папараци», «Мужчина на роботі»… Нас запрошує Братислава…
Вільний час.
Пропонуємо факультативно

ПРОПОНУЄМО ТРАНСФЕР ДО АУТЛЕТУ ПАРНДОРФ  – 10 євро

– Відень (25 євро) – місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти. Автобусно-пішохідна екскурсія та вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.

vena1.jpg.pagespeed.ce.pX8hrFXnMn Незабутні вогники Європи! - photoOFwien.jpg.pagespeed.ce.wnQERqxTHf Незабутні вогники Європи! - photo12 photo2.jpg.pagespeed.ce.eaXC Dvyya Незабутні вогники Європи! - photo

Рекомендуємо: відвідати Скарбницю Габсбургів (20 євро), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі…! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!
Рекомендуємо: Будинок Хундертвассера (5 євро) у Відні – видовище небачене. Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені. Повернення в Братиславу. Ночівля.

День 3 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Прагу.
Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!
Поселення у готель.

chexija lybimaja parochka prag 54.jpg.pagespeed.ce.YyJzTwUGHS Незабутні вогники Європи! - photopivo praga.jpg.pagespeed.ce.IIPNFPZRbZ Незабутні вогники Європи! - photo53733897.jpg.pagespeed.ce.M6EN7p Lle Незабутні вогники Європи! - photo

Факультативно пропонуємо:
– унікальну екскурсію Празьким Градом (20 євро). Тут ти зможеш побачити Ейфелову Вежу. Здивувався? Думаєш, що до Парижу вже далеченько? Та ні, тут є своя вежа — Празька, і саме тут ти зможеш їх порівняти – французьку вежу та чеську. Все розпочинається з цікавої мандрівки панорамним трамвайчиком, після якої запрошуємона екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення – підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!
Після, запрошуємо тебе на прогулянку з вечерею на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 євро).
Вільний час. Ночівля.

День 4 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Пропонуємо на вибір факультативно – Дрезден (35 євро). Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям.

poster7813.jpg.pagespeed.ce.WyN7mZZHYD Незабутні вогники Європи! - photodresden places.jpg.pagespeed.ce.rReaQ4kP1C Незабутні вогники Європи! - photodf8f4f06e967.jpg.pagespeed.ce.50MZb vvgn Незабутні вогники Європи! - photo

Пропонуємо: Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (20 євро/ос) – одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчих мистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану. Саме тут, виставлена ​​знайома кожному «Сікстинська мадонна» Рафаеля.

День 5 Приїзд до Львова, близько 10:00