Раннє бронювання – бронюй раніше та відпочивай дешевше!

Єгипет, Туреччина, Болгарія, Чорногорія, Греція, Хорватія, країни Європи та інші.

Економія до 40% від звичайної ціни
Ціни на раннє бронювання дозволяють зекономити до 40% та витратити ці гроші на екскурсії, готель кращої категорії або інші забаганки. Навіщо переплачувати?

Розпочато раннє бронювання на літній сезон!

Європейські туристи з користю для себе використовують переваги такого бронювання. Завчасно бронюють поїздки близько 85 % туристів Великобританії. Ці показники подібні й щодо інших європейських країн. Така ситуація склалася не випадково. Адже знижки на тури, які бронюють раніше, досягають 40 % від повної вартості.

Раннє бронювання. Що слід під ним розуміти?

Раннє бронювання (early booking) – це акція, яку оператори, авіакомпанії та готелі розробляють спільно. Суть акції полягає в тому, що ціни на тури суттєво знижують у разі їх завчасного бронювання.

Чому раннє бронювання вигідне постачальникам туристичних послуг?

Власник готелю зацікавлений у тому, аби якнайбільша частина номерів була реалізована ще до початку сезону. Йому це вигідно, навіть, якщо ціна за номери буде нижчою, ніж повна. Якщо завантаженість номерів забезпечена ще до початку сезону, власник готелю має можливість планування та реалізації витрат стосовно підготовки до сезону. Це ж саме справедливо й щодо туроператорів та авіакомпаній. Для них вигідна й необхідна гарантія реалізації продукту.

Переваги раннього бронювання для туристів.

Заощадження коштів на покупці турів за умови зберігання їх якості. Можливість заощадження до 40%витрачених коштів. Зазвичай, знижка на тур раннього бронювання варіює від 10 до 30%. Тобто, якщо вартість обраного туру складає 1000 $, ви можете заощадити від 100 до 300 $.
Такий тип бронювання захистить вас від коливання курсу валют. В сезон він часто зростає. Але після оплати туру, вартість путівки для вас вже не зміниться. Якщо ціна на готель чи авіа переліт зросла, ви не маєте нічого доплачувати.
Ви маєте можливість обрати найзручніший готель та авіарейс для свого відпочинку. Слід пам’ятати, що кращі готелі – найбільш популярні серед туристів з усіх країн. Зокрема з тих, де раннє бронювання користується популярністю. Тому кращі місця можуть бути заброньовані ще за декілька місяців. Якщо ж ви обираєте «горящі» тури, вам запропонують знижку на готель, який заповнений недостатньо, а також квитки на рейс, який не користується популярністю. Тобто, якщо планувати тур перед самим початком відпустки, доведеться обирати серед залишків «горящих» пропозицій.
Відсутність метушні при підготовці документів – ще одна суттєва перевага завчасного бронювання.Багато часу та зусиль вимагає оформлення віз, довідок та дозволів.
Планування туру – це особлива насолода. Передчуття майбутнього відпочинку супроводжуватиме вас довгий час. Навіть щоденна праця може бути більш продуктивною, коли попереду чекають безкінечні враження і абсолютний релакс.
Що треба знати, бронюючи тур завчасно?

Багато хто помиляється, вважаючи, що раннє раннє бронювання путівки дозволяє лише внести деяку частину коштів, а потім оплатити залишок. Так не можна. Якщо ви замовляєте тур завчасно, то маєте сплатити 100 % його вартості до закінчення трьох днів після моменту здійснення бронювання. Тому,якщо ви плануєте свій літній відпочинок ще взимку, у вашому розпорядженні повинна бути вся сума, яка необхідна для обраного туру. До речі, ви можете скористатися оформленням закордонного туру в кредит. Ви повинні знати, що у разі відмови від такого туру, зазвичай, передбачені штрафні санкції. Але не треба хвилюватися з цього приводу. Страхування від невиїзду допоможе вам завжди тримати ситуацію під контролем. Незалежно від того, що завадило вашій поїздці, вам буде відшкодовано всю вартість туру. Такий вид страхування врятує вас від наслідків непередбаченої ситуації. Його вартість – кілька відсотків від повної вартості туру.

Куди їхати на відпочинок?

Туристи завчасно бронюють путівки на найбільш популярні курорти. Зазвичай, підбирають тур до Болгарії, Єгипту, Туреччини, Чорногорії та Хорватії. Також, популярністю користуються поїздки до Таїланду, ОАЕ, Домінікани, Балі, на Мальдіви та до інших екзотичних країн.

Вибирайте для свого відпочинку найкращі місця. Витрачайте свої кошти розумно, без економії на якості!