Шляхами св. Спірідона + відпочинок на морі в Греції

3 – 10 липня 2019 р. 

АКЦІЙНА ЦІНА ** 285 € + 200 грн.

При бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €299 + 200 грн.

Пієрія – Салоніки – о. Корфу – Метеори – джерело св. Параскеви – Пієрія

Виїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопільська обл.: Тернопіль (03.30)*, Зборів (04.30)*;

Львівська обл.: Золочів (05.00)*, Львів (06.00), Стрий (07.00);

Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (05.00)*, Калуш (05.30)*, Долина (06.00)*;

 

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

1 день, середа (03.07.2019). ВИЇЗД З УКРАЇНИ.

Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження кордону. Переїзд до Греції.

2 день, четвер (04.07.2019). ПІЄРІЯ.

Прибуття в Пієрію. Пієрія – курортний регіон Греції неподалік міста Салоніки (прибуття орієнтовно в обідній час). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

Ночівля в готелі.

Паралія Катеріні

3 день, п’ятниця (05.07.2019). САЛОНІКИ.

Сніданок в готелі. Переїзд в Салоніки – столицю грецької Македонії, екскурсія містом, відвідини монастиря св. Анастасії, де зберігаються мощі  Великомучениці Анастасії, які і є головною святинею монастиря. Відвідування кількох храмів, що мають найбільш важливе духовне значення:

Храм святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув’язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть.

Храм св. Софії, де зберігаються мощі св. Василя, Митрополита Фессалонікійського.

Катакомбний храм з джерелом Іоанна Предтечі, I – III ст. Кафедральний Собор св. Григорія Палами.

Вільний час. Переїзд на о. Корфу, поселення в готель, ночівля

 

Салоніки

4 день, субота (06.07.2019). о КОРФУ.

Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Відпочинок на морі.

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€25). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

 о. Корфу

 5 день, неділя (07.07.2019). о КОРФУ.

Сніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра. Недільна Літургія в базиліці св. Спірідона (грецькою мовою).

Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського – небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам’ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м’якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.

А після обіду у нас вільний час – відпочиваємо на морі та насолоджуємось неймовірною красою природи Греції.

Пляжі о. Корфу

6 день, понеділок (08.07.2019). МЕТЕОРИ.

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в центральну частину Греції.

Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» – ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П’ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б’є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.

Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці.

Переїзд в курортний регіон Пієрія. Ночівля в готелі.

Метеори

7 день, вівторок (09.07.2019). ПІЄРІЯ.

Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. В обідній час збір групи, переїзд в Україну.

 

Тихі пляжі в Пієрії

8 день, середа (10.07.2019). ПІЄРІЯ.

Прибуття в Україну ввечері. (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 21.00).

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

– проживання в готелях зі сніданками;

– харчування – сніданки згідно програми;

– медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в’їзду в міста і т.д.) – загалом €35 (обов’язкова оплата);

– квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;

– факультативні екскурсії та особисті витрати.