Словацький рай

Львів – Попрад – Штребське Плесо – Белянська печера – Закопане – замок Любовня – Кошіце – Львів

  • поїздка у гуральську столицю Польщі – Закопане
  • відпочинок та релакс у термальних купальнях
  • цікаві вечори у татранському національному стилі

День 1 21:30 – збір групи.
22:00 – виїзд зі Львова на кордон. Нічний переїзд територією Словаччини.
День 2 Прибуття у місто Попрад. 
Пропонуємо відвідати аквакомплекс «Aquaсity» в Попраді – це купання в термальних басейнах (критих та відкритих), унікальне лазерне шоу, розважальні гірки, римська парна… Це все, що потрібно для повного розслаблення (вхідний квиток від 17 євро).
Поселення в готель.aquacity123.jpg.pagespeed.ce.dxCAjNdGL5 Словацький рай - photoZdiar1.jpg.pagespeed.ce.fU2F5cCYKl Словацький рай - photoaquacity1234.jpg.pagespeed.ce.0K0bxflLCU Словацький рай - photo

Рекомендуємо: трансфер на курорт Штребське Плесо (5 євро) — найкращий високогірний курорт у Високих Татрах. Саме тут можна здійснювати дивовижні прогулянки, насолоджуючись панорамою могутніх гір. Мальовничі береги гірського озера, густі хвойні ліси – жодна фотокамера не зможе передати всю красу цього місця! А унікальне повітря курорту вже давно офіційно визнане лікувальним!

Ночівля.

День 3 Сніданок.
Рекомендуємо:

– сьогодні у Тебе є можливість потрапити у місто, де панує дух Середньовіччя – Левоча. В одному дивовижному місці зосереджено все – Собор святого Якуба з найбільшим дерев’яним готичним вівтарем у Європі, Маріанський костел, розташований на знаменитому Маріанському пагорбі, куди щорічно в першу суботу липня приходять до 100 тис. паломників, унікальна дерев’яна лютеранська кірха з різьбленням і живописом – враження від побаченого назавжди залишаться у Твоєму серці! (11 євро)

– відвідати Закопане. Найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжя польських Татр. Тут діють декілька десятків гірськолижних підйомників, трамплінів та лижних трас, проте місто приваблює туристів не тільки лижними трасами і пішохідними маршрутами, але і своєрідним гуральським фольклором, і мальовничою дерев’яною архітектурою, а життя головної вулиці – Крупувки, цілий рік бурлить місцевим колоритмом (15 євро).
PATRYK02.jpg.pagespeed.ce.vssyr7xD8o Словацький рай - photojaskyna 1.jpg.pagespeed.ce.Ity4FAbAUg Словацький рай - photoZakopanchyk.jpg.pagespeed.ce.NNGDbLkGj8 Словацький рай - photo

– Вечеря “Знайомство зі Словаччиною” в національній колибі – традиційна словацька кухня під звуки циганської музики. Татранський палаючий чай, словацький овечий сир, барбекю з курки, яблучний штрудель…ммм…Смачного! (20 євро)

Повернення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.

Рекомендуємо:

– відвідати замок Кежмарок. Потрапити у казку — перлину Татр, сповнену неймовірними легендами та історіями можливо саме тут! Тебе зачарує літня резиденція сім’ї Токолі, сповнена історіями про коштовності, зустрічі правителів, а також неймовірні історії кохання. Вирушай до скарбниці неймовірних вражень! (9 євро)

Kosice thumb.jpg.pagespeed.ce. FB9DLyrdr Словацький рай - photolubovna.jpg.pagespeed.ce.N0zSO3gFTT Словацький рай - photokezhmarok.jpg.pagespeed.ce.lahhf1onEe Словацький рай - photo

– оглядова екскурсія по Кошице (6 євро) — одному з найкрасивіших міст Європи, другому по величині у Словаччині! Саме тут ти познайомишся з шедевром готики — Собором Святої Єлизаветти, який будувався 2 століття, почуєш легенди про відомий “Дім Жебрака”, ну а найпривабливішим в Кошице є співучий фонтан, який щороку приваблює до себе все більше туристів!
Нічний переїзд до Львова.

День 5 Зранку прибуття до Львова (орієнтовно 08:00).