SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі)

Курорт: Кушадаси
Одесса – Измаил – Бухарест (1 ночь) – Кушадасы (8 ночей) – Бургас (1 ночь) – Несебр – Измаил – Львов
Готель: CLUB HOTEL SCALA NUOVA 3+*

Ніжна, тепла Туреччина – яскравий, загадковий край.
Cпекотне -спекотне сонце – солодкий, п’янкий рай.

 8 днів на Турецькому узбережжі + харчування по системі HB!!!

У вартості туру вже включені екскурсії по Бухаресту, Стамбулу і Несебру!!!

1 день
О 9:30 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А».
О 10:30 Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». 12:00 Підсадка в Бродах, 14:00 – підсадка в Тернополі, 18:00 – підсадка в Чернівцях.
Інформацію про час прибуття поїздів у міста проходження групи за маршрутом можна переглянути на сайті: www.uz.gov.ua
Перетин кордону. Поселення в транзитному готелі на території Румунії. Вільний час. Ночівля в готелі.

2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Пішохідна екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту. Екскурсія румунською столицею – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, Парламентський палац, занесений у Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля світу після Пентагону, площа Революції, монумент Відродження та палац румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв…
Вільний час. Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту (18/16 €). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5 – ти тонна люстра. Переїзд до північного узбережжя Мармурового моря, до протоки Дарданелли, паромна переправа Геліболу – Лапсеки, нічний переїзд в Кушадаси.

Bucharest 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Bucharest 02 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Bucharest 04 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Bucharest 05 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

3 день
Кушадаси – один з найкращих курортів Туреччини. Золотисті піщані пляжі, чарівне бірюзове море та прекрасні можливості для активного відпочинку, а на додаток – типовий середземноморський клімат зі спекотним літом та м’якою зимою. Це справжній рай для тих, хто насамперед цінує загар та купання. Сподобається Кушадаси і тим, хто цікавиться історичними пам’ятками. Діло в тому, що курорт дуже зручно розташований відносно таких всесвітньовідомих туристичних центрів Туреччини, як Мілет, Дідім, Памуккале та Ефес. У Кушадасах кожний відпочиваючий знайде заняття для душі: дорослих приваблять елегантні крамниці та галасливий східний базар, нічні клуби та дискотеки, що ніколи не сплять, а дітлахам без сумніву сподобаються місцеві аквапарки та атракціони. Крім того, недалеко від міста знаходиться півострів Ділек, де розташований чудовий національний парк. Там панують такі жаданні тиша та самітність, котрі потішать батьків, що втомилися від міської метушні, а діти з цікавістю познайомляться з багатим природним світом Анатолії.
Відпочинок на Середземноморському узбережжі. Вільний час. Поселення в готель з 14:00.
Відвідини турецької лазні хамам (18/10 €) – це найкращій спосіб відновити сили та відпочити душею. Як приємно, забувши про все, простягтися на теплій мармуровій плиті та дозволити ніжній знемозі огорнути тіло. Обов’язково варто спробувати пінний масаж, коли банщик, виваливши на вас купу піни, сильними руками ретельно розімне усі ваші м’язи. Принесе користь і пілінг спеціальною шерхкою рукавицею (кесе), яка зніме з тіла не тільки омертвілі частини шкіри, а й залишки втоми. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

Kusadasi 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Kusadasi 03 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Hamam 01 SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Hamam 05 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

4 день
Сніданок. Відпочинок на морі. Сьогодні в нас буде можливість познайомитися з єдиним античним містом на малоазійському березі Егейського моря, що процвітає донині – Ізміром (36/18 €). Тут ми зможемо відвідати Агору, збудовану ще в римські часи, побачити Оксамитову фортецю (Кадіфекале), лазні Діани, статую Ататюрка та Годинникову башту. Місто являє собою великий фінансово-комерційний центр з численними іноземними компаніями та банками, тому тут буде прекрасна можливість для шопінгу. Вільний час. Повернення в Кушадаси.
Джип-сафарі (33/30 €). На маневрених та швидкісних джипах ми здійснимо мандрівку «турецьким бездоріжжям». На шляху нам будуть траплятися численні перешкоди, круті підйоми та спуски, крижані річки, переїжджаючи котрі ми будемо піднімати великі фонтани бризів. Частина маршруту проходить незаселеною місцевістю з первозданною природою.
Кінне сафарі (36/31 €). До ваших послуг досвідчені інструктори та прекрасні, спокійні коні. Спершу можна обкатати тварин на ранчо, але довго їздити там кругами вам наскучить, особливо коли навколо така природа. Катання на конях лісними та гірськими дорогами внесе несподіване різноманіття у ваш відпочинок, створить особливий настрій. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

horse rid 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo horse rid 04 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo safari 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo safari 03 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

5 день
Сніданок. Відпочинок на морі. Знайомство з «Турецькою Венецією» – містом Далян (60/38 €). Воно все пронизане річками та протоками, якими місцеві мешканці пересуваються на маленьких човнах. Гармонійне поєднання прекрасної архітектури, яскравого минулого та унікальних ландшафтів додають цьому містечку особливої чарівності. На невеличкому катері ми почнемо свою мандрівку до унікального піщаного пляжу, де живуть морські черепахи Каретта-Каретта. Спочатку ми відвідаємо грязьові ванни, що відомі своїми цілющими властивостями. Сама богиня кохання Афродіта використовувала ці місця для купання, таким чином удосконалюючи свою красу. Наступною зупинкою нашої річної прогулянки буде античне місто Каунос. По легенді, воно було засноване сином Аполлона, якого звали Каунос. В давні часи місто було важливим портом та на протязі століть процвітало завдяки торгівлі.
Кульмінацією нашої захоплюючої подорожі будуть відвідини пляжу Ізтузу, відомого тим, що сюди припливають рідкісні гігантські черепахи Каретта-Каретта. Довгий шлях вони долають для того, щоб тут зустріти свого обранця та потім відкласти яйця. Під час відпочинку на пляжі в нас буде унікальна можливість скупатися як у прісній річці Кальбіс, так й у солених водах Егейського моря. Повертаючись у Далян, катер неспішно пронесе нас повз гори, де погляду відкриваються вирубані у скелях гробниці лікійських царів. Річка має численні вигини, після кожного повороту вона показує мандрівникам нові, не менш гарні та цікаві місця. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

Kaunos 03 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Kaunos 04 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Kaunos 02 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Kaunos 07 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

6 день
Сніданок. Відпочинок на морі. Сьогодні ми познайомимося з трьома знаковими для історії розвитку Малої Азії містами – Прієною, Мілетом та Дідімом (36/30 €). У різні епохи вони досягали піків свого розвитку. Прієна свого розквіту досягла під час правління Олександра Македонського, коли в місті був збудований відомий храм Афіни. Мілет свого часу рахувався морською імперією, а кількості колоній, що належали йому, міг позаздрити навіть пізній Рим. Крім того, в античному світі місто мало славу наукового центру, саме тут колись працювали Піфагор та Геродот, Фалес та Ісідор. Головною пам’яткою Мілету є театр на 15 тисяч глядачів, побудований приблизно у IV столітті до н.е. Тут відчувається подих історії, особливо коли уявляєш, як на цій самій арені у давнину відбувалися театральні дійства та бої гладіаторів. Дідім з давніх-давен рахувався священним місцем, тут знаходився храм Аполлона, близнюк храму Артеміди.
Пікнік на яхті (21/18€) – це чудова можливість побувати у відкритому морі, скупатися у кришталево чистій воді, пообідати в хорошій компанії на палубі та просто гарно віддихнути.
Турецька ніч (30/30 €). Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

didyma 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo didyma 03 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo milete 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo milete 03 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

7 день
Сніданок. Відпочинок на морі. Памуккале (48/38 €). Природа створює дива, що не під силу створити смертним. Більше двох тисяч років численні термальні струмки стікають по білосніжному плато, формуючи у м’якій породі терасні басейни та сталактити, котрі й отримали назву «Бавовняний замок» (так перекладається з турецької Памуккале). Це дійсно одне з найвідоміших місць не тільки Туреччини, але й усього світу. Відомо воно завдяки двом речам: розкопкам античного Ієраполіса («Священного міста»), знайденого поблизу, та унікальному природному феномену – лікувальним джерелам, що багаті мінеральними солями.
Доповнить відвідини Памуккале купання у головному термальному джерелі цього регіону – басейні Клеопатри (18/16 €). Купання у цьому джерелі доставить вам відчуття справжньої насолоди. Гаряча вода покриває тіло сотнями бульбашок, які при різкому русі жвавою юрбою злітають на поверхню. Дивовижно, але факт – в людей, що скупалися у басейні, покращується самопочуття, розгладжується шкіра та колір лиця стає свіжішим.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

Pamukkale 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Pamukkale 03 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Pamukkale 05 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Pamukkale 04 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

8 день
Сніданок. Відпочинок на морі. Сьогодні нас чекає друге за значенням після Риму місто античності – Ефес (38/30 €). Ще у сиву давнину він рахувався одним з найгарніших міст Малої Азії. Саме тут знаходився відомий храм Артеміди, що у свій час був зарахований до числа семи «Чудес світу». Також Ефес є одним з найважливіших міст в історії християнської релігії, тому що саме тут провели свої останні роки Свята Богородиця та апостол Іоанн. Під час екскурсії ми зможемо пройтися стародавніми вуличками, побачимо бібліотеку Цельсіуса, одеон, римські лазні, руїни акрополя, акведук, фонтан імператора Адріана, «Будинок кохання», амфітеатр на 24 тисячі глядачів, мечеть Ісабея, фортецю сельджуків, церкву Святого Іоанна та, звісно ж, храм Артеміди.
Також ми зможемо відвідати будинок Діви Марії (18/10 €), де Богородиця після страти Ісуса Христа ховалася з Іоанном Богословом від переслідувань римлян. Це маленький цегляний будиночок на Солов’їній горі з доглянутою територією та дивовижним краєвидом на море. Атмосфера спокою тут панує у самому повітрі, ніби ми торкаємося до чогось справді святого… Варто тільки на хвилинку уявити собі всю велич цього місця, і наша підсвідомість несе нас у події двохтисячолітньої давнини. Повернення у готель.
Аквапарк Адаленд (23/21 €) та Дельфінарій (30/18 €). Ця екскурсія подарує нам масу позитивних вражень та заряд бадьорості на весь день. Адаленд – це справжній рай для дітей та дорослих, де, окрім атракціонів, буде прекрасна можливість насолодитися приголомшливим шоу дельфінів та морських котиків у Дельфінарію.
Усім любителям екстриму та послідовникам Кусто пропонуємо сьогодні зайнятися Дайвінгом (33 €**). Підводний світ Егейського моря відрізняється різноманітністю риб та водоростей, численними печерами та гротами. Не потрібно бути володарем спеціального сертифікату, щоби помилуватися цією красою. Екскурсія складається з подорожі на спеціально обладнаному катері, інструктажу та занурення під керівництвом досвідченого інструктора. У перерві ви зможете поніжитися на сонечку на палубі катера. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

Ephesus 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Ephesus 02 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Ephesus 03 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Ephesus 04 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

9 день
Сніданок. Відпочинок на морі. Для усіх бажаючих факультативна екскурсія у Стародавню Трою (60/38 €). Нас чекає цікава подорож у прадавній світ. Руїни славного міста по сьогоднішній день приваблюють численних мандрівників та поціновувачів історії. При вході у археологічну зону нас зустрічає славнозвісний Троянський кінь, що в точності відповідає опису Гомера. Колись він послугував хитромудрим грекам при осаді міста, зараз же його копія слугує оригінальним оглядовим майданчиком. Від античності у сьогоденній Трої залишилося не так вже і багато, але навіть ці камені заслуговують на окрему подорож сюди. Побачене доповнить цікава розповідь місцевого екскурсовода, який із задоволенням розкриє усі таємниці легендарної Трої.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

Troia small 01 SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Troia small 02 SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Troy 05 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Troy 08 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

10 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться зразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул являє собою унікальну сполучну ланку між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста…Поселення у готель. Вільний час. Ночівля у готелі.

Bosfor 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 06 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 12 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

11 день
Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста.
Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).
Усіх бажаючих запрошуємо на екскурсії:
Айя-Софія та Цистерна Базиліка (38/30 €). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
Парк Мініатюрк (30/18 €). Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та атракціонів, а також справжній лабіринт. Але й це ще не все – вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.
Skyride Istanbul (33/18 €). Нас чекає незабутня 5D мандрівка, під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію… Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів. Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «Істанбул Сапфір». Окрім торгівельного центру «Сапфір Чарши», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…
Морська прогулянка на кораблику Босфором (18/16 €). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, плаваючі дома, палаци султанів та візантійські фортеці.
О 18.00 – виїзд зі Стамбулу, переїзд у Болгарію. Пізнє поселення у транзитному готелі. Ночівля у готелі.

Dvorec Tropkany 01 SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 53 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 51 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo Istanbul 30 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

12 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Несебр.
Сьогодні нас чекає «Казковий Несебр». Час та морські хвилі помилували маленький шматочок суходолу та залишили нам чудове творіння – одне з найстаріших болгарських міст Несебр. Маленькі вулички, стародавня бруківка, середньовічні церкви та дерев’яні будівлі додають місту особливої чарівності. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції вигадливо переплітаються, створюючи у Несебрі атмосферу тепла та затишку, що так приваблює гостей.
Морська прогулянка (10/8 €). Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику. З його борту Несебр виглядає ще загадковіше. Натхненний екскурсовод із задоволенням ознайомить нас з найбільш потаємними історіями болгарського узбережжя.
Виїзд в Україну. Перетин кордону.

nesebar 01 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo nesebar 02 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo nesebar 10 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo nesebar 14 small SPO Смарагдові береги (13 днів, 7 на морі) - photo

13 день
Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці – 09:00, в Тернопіль – 13:00, до Львова – 16:00. Місце прибуття у Львові – Термінал «А». Трансфер на Львівський залізничний вокзал орієнтовно в 16:30.
До нових зустрічей!