Туреччина чи Єгипет? Де відпочити? Битва курортів

MajcYkSuLMk Туреччина чи Єгипет? Де відпочити? Битва курортів - photo

Клімат і природа

Туреччина досить сильно відрізняється від Єгипту. У Туреччині купальний сезон триває з травня по жовтень, а ось в Єгипті можна купатися майже цілий рік (за вирахуванням невеликого сезону вітрів). Тому Єгипет є найпопулярнішим пляжним напрямком під час Новорічних свят. Влітку в Єгипті може бути жарко, а клімат Туреччини все ж м’якше і акліматизація там відчувається менше. Що стосується природи, то в Туреччині все завжди зелено і мальовничо, в Єгипті ж навпаки – кругом пустеля і пісок, зелень зустрічається лише на території готелів.
 

Море та пляж

Якщо ви прихильник підводного плавання і любите пірнати з аквалангом, розглядаючи дивовижний підводний світ, то сміливо вирушайте в Єгипет- такого розмаїття рибок і коралів, як в Червоному морі, ви не побачите ніде. Що ж стосується Туреччини, то дайверам Середземне море не принесе такого насолоди, проте там є свої позитивні моменти. Захід у воду в більшості випадків зручний, на відміну від, Червоного моря, де споруджують спеціальні понтони, щоб не пошкодити коралові рифи. Якщо Ви хочете пологий захід в море в Єгипті то варто підбирати саме готелі в яких коралові рифи розташовані подалі від берегу. В Туреччині ж потрібно остерігатися пляжів з гальки, якщо Ви або ваші діти любителі полежати на піску.
 

Памятки

І в Туреччині, і в Єгипті є що подивитися. Туреччина здивує давньогрецькими пам’ятками архітектури та унікальними природними пам’ятками, а Єгипет задовольнить інтерес любителів старовини своїми пірамідами й древніми містами. Однак для екскурсій по цікавих місцях краще виділити самі нежаркі місяці. У Туреччині це осінь і весна, а в Єгипті – кінець осені-зима.
 

Спорт, СПА та активні розваги

Для вибору країни відіграє велику роль, який вид спорту вам до душі. Якщо це дайвінг, віндсерфінг або серфінг, то вам пряма дорога в Єгипет. Якщо ви захоплюєтеся гольфом, екстремальними видами спорту, річковими сплавами, то вам підійде Туреччина. Як правило, і в турецьких, і в єгипетських готелях присутні СПА-центри та тренажерні зали.
 

Клубні розваги

Клубний відпочинок набагато багатше і різноманітніше в Туреччині. Нічне диско, наприклад, на декількох яхтах відразу, у відкритому морі в Туреччині користується великою популярністю. В Єгипті дискотеки проводяться в готелях та є велика кількість клубів але якщо для дівчат в Туреччині вхід переважно безкоштовний то в Єгипті прийдеться заплатити за вхід.
 

Шопінг

У Туреччині на кожному розі безліч крамничок, за якими місцеві жителі запропонують вам одяг і текстильні вироби, ювелірні прикраси та килими, не кажучи вже про всяких приємних дрібницях. Єгипет робить акцент на вироби місцевих жителів, які можна привезти в якості сувенірів. Кальяни, папіруси, безліч статуеток стародавньої тематики.
 

Відпочинок з дітьми

У Туреччині безліч дитячих клубів, дискотек, аніматорів у вашому розпорядженні. В готелях організовані спеціальні дитячі столи та дитячі ігрові майданчики. Крім того, особливе значення в готелях надається безпеці маленьких туристів, і ви можете бути спокійні – ваше чадо не загубиться, а вже якщо загубиться, то за територію готелю ніхто його не пустить. В ЄГИПТІ не у всіх готелях існують дитячі столи але є дитячі дискотеки та дитяча анімація. З маленькими дітьми краще їхати в Туреччину, а старшим і Єгипет сподобається.
 
Переглянути тури в Туреччину – https://vashturagent.lviv.ua/ref/turkey/
 
Переглянути тури в Єгипет – https://vashturagent.lviv.ua/ref/egypt/
 
Декілька хороших готелів Єгипту:
Albatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh – https://goo.gl/ADsnkv
Coral Sea Waterworld – https://goo.gl/S5gFH7
Sunrise Grand Select Arabian Beach Resort – https://goo.gl/gLwgNF
Jaz Aquaviva Makadi Bay – https://goo.gl/3go8G2
Club El Faraana Reef Resort – https://goo.gl/6WYbnJ
 
Декілька хороших готелів Туреччини:
Side La Grande Resort & Spa – https://goo.gl/K7AtFd
Queen’s Park Tekirova – https://goo.gl/gTvTCd
J’Adore Deluxe Hotel & Spa – https://goo.gl/WpTLxJ
The Lumos Deluxe Resort Hotel Spa – https://goo.gl/5ZrTLk
Kilikya Palace Goynuk – https://goo.gl/R8pg4r