ВІД ХОРТИЦІ ДО АЗОВСЬКОГО МОРЯ

ekskursiya Vid Xortyci do Azovskoho morya 245x342 ВІД ХОРТИЦІ ДО АЗОВСЬКОГО МОРЯ - photoКитайгород, Петриківка, Дніпропетровськ, Новомосковськ, Запоріжжя, Кам’яна Могила, купання в Азов. морі

Якщо Вас цікавить історія, культура та природа України, то саме на Вас чекає екскурсія “Від Хортиці до Азовського моря” з циклу “Славна Україна”

Contine reading

СИРО-ВИННИЙ ТУР ЗАКАРПАТТЯМ (ЗИМОВИЙ ВАРІАНТ)

SV festyval  246x342 СИРО-ВИННИЙ ТУР ЗАКАРПАТТЯМ (ЗИМОВИЙ ВАРІАНТ) - photoКарпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія замком Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Львів (повернення о 23:00).

ВІДЕО-ролик туру:

Увага! В зв’язку із коротким світловим днем, в типовому літньому турі огляд озера Синевир замінено на підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця в місті Міжгір’я та обгляд бункера Арпада в селі Верхня Грабівниця.

На Вас чекають:
– знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, долинянами;
– найкращі страви лемківської, угорської, бойківської кухонь;
– найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, панорамний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
– купання в термальному басейні міста Берегово та огляд бункера з легендарної “лінії Арпада”;
– огляд водоспаду Шипіт, підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Маковиця та можливість зробити фото на згадку в наймальовничіших місцях Карпат;
– дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією;
– дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом туристичного класу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації сиру і вина.

Вартість вхідних квитків:
– замок Шенборна: загальний – 8 грн., учні – 6 грн.;
– Мукачівський замок: загальний і студентський – 10 грн., учні – 5 грн.;
– термальний басейн в Берегово: загальний – 70 грн./год., діти дошкільного віку – 30 грн./год.;
– дегустація вин: 40 грн./особа, екскурсія без споживання вина 20 грн./особа;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний та студенти – 35 грн., учні – 20 грн.;
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця: загальний – 30 грн. в обидві сторони, діти до 12 років – 25 грн. в обидві сторони;
– водоспад Шипіт: загальний – 7 грн., учні – 2 грн.;
– Бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 10 грн.

Проживання: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 48 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 40 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 25 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається у Міжгір’ї в ресторані “Колиба” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, деруни з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 50 грн./особа.
Як альтернатива, поруч є інші ресторани на кафе з бойківськими стравами і не лише.

ВАРТІСТЬ туру:
– 439 грн./особа – для групи з 16 осіб;
– 429 грн./особа – для групи з 19 осіб;
– 409 грн./особа – для групи з 25 осіб;
– 375 грн./особа – для групи з 30 осіб;
– 299 грн./особа – для групи з 45 осіб;
345 грн./особа, для будь якої кількості осіб в складі збірної групи (подорож відбувається кожної суботи і неділі).

Вартість вказана в готівковому розрахунку (станом на 23.05.2014р.), в разі безготівкового розрахунку вартість туру обговорюється окремо.

 

Ціна туру – 345 грн. (вартість може змінюватися)

 

Хочете замовити тур або уточнити вартість або взнати найближчу дату виїзду? Скористайтесь сторінкою КОНТАКТИ або лише заповініть форму:

ЗОЛОТА ПІДКОВА ЛЬВІВЩИНИ

06   Olesko   zamok 247x342 ЗОЛОТА ПІДКОВА ЛЬВІВЩИНИ - photoЩоденно запрошуємо оглянути один із найпопулярніших туристичних маршрутів України!

План туру:

Виїзд зі Львова (10:00) – Олесько – Підгірці – Золочів – Львів (повернення о 19:00)

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та харчування.

Вартість вхідних квитків:
– Олеський замок (дорослі 20 грн., студенти 10 грн., діти 5 грн.);
– Підгорецький замок (територія замку: дорослі та студенти 20 грн., учні 10 грн.; підземелля: дорослі та студенти 5 грн., учні 3 грн.);
– Золочівський замок (Великий Палац: дорослі 20 грн., студенти 10 грн., учні 5 грн.; Китайський Палац: дорослі 10 грн., студенти 6 грн., учні 4 грн.).

ВАРТІСТЬ туру:
– для групи від 1 до 6 осіб – 1800 грн.;
– для групи від 7 до 16 осіб – 2390 грн.;
– для групи від 17 до 19 осіб – 2590 грн.;
– для групи від 20 до 25 осіб – 3190 грн.;
– для групи від 26 до 30 осіб – 3450 грн.;
– для групи від 31 до 48 осіб 3850 грн.;
– 175 грн/особа, для будь якої кількості осіб в складі збірної групи (виїзд кожного дня, крім понеділка).

Ціна туру – 175 грн. (вартість може змінюватися)

 

Хочете замовити тур або уточнити вартість або взнати найближчу дату виїзду? Скористайтесь сторінкою КОНТАКТИ або лише заповініть форму:

АЛКО-ТУР “ХМІЛЬНЕ ЗАКАРПА(У)ТТЯ”

alko tur lesyk 247x342 АЛКО-ТУР “ХМІЛЬНЕ ЗАКАРПА(У)ТТЯ” - photoНіяких історій, дат, под(в)ій, лише ігри, забави, танці, відпочинок, чекає на Вас якщо Ви відвідввідаєте цей тур 🙂

Дні проведення туру: субота-неділя (як добре піде, то до понеділка).

1 день: виїзд зі Львова (08:00), Верхня Грабівниця (огляд бункера), Мукачево (обід та огляд страусячої ферми), Берегово (купання в термальних басейнах та дегустація 10 вин і палинок), Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:00).
2 день: сніданок і виїзд (08:00), Іза (оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози), Міжгір’я (споживання живого пива), Колочава (сценки з життя горян та обід), Келечин (дегустація і набирання унікальної мінеральної води), Гукливий (дегустація 5 настоянок від Ференца Гукливчика), Львів (повернення о 23:00). Contine reading