Шляхами св. Спірідона + відпочинок на морі в Греції

3 – 10 липня 2019 р. 

АКЦІЙНА ЦІНА ** 285 € + 200 грн.

При бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €299 + 200 грн.

Пієрія – Салоніки – о. Корфу – Метеори – джерело св. Параскеви – Пієрія

Виїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопільська обл.: Тернопіль (03.30)*, Зборів (04.30)*;

Львівська обл.: Золочів (05.00)*, Львів (06.00), Стрий (07.00);

Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (05.00)*, Калуш (05.30)*, Долина (06.00)*;

 

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

1 день, середа (03.07.2019). ВИЇЗД З УКРАЇНИ.

Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження кордону. Переїзд до Греції.

2 день, четвер (04.07.2019). ПІЄРІЯ.

Прибуття в Пієрію. Пієрія – курортний регіон Греції неподалік міста Салоніки (прибуття орієнтовно в обідній час). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

Ночівля в готелі.

Паралія Катеріні

3 день, п’ятниця (05.07.2019). САЛОНІКИ.

Сніданок в готелі. Переїзд в Салоніки – столицю грецької Македонії, екскурсія містом, відвідини монастиря св. Анастасії, де зберігаються мощі  Великомучениці Анастасії, які і є головною святинею монастиря. Відвідування кількох храмів, що мають найбільш важливе духовне значення:

Храм святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув’язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть.

Храм св. Софії, де зберігаються мощі св. Василя, Митрополита Фессалонікійського.

Катакомбний храм з джерелом Іоанна Предтечі, I – III ст. Кафедральний Собор св. Григорія Палами.

Вільний час. Переїзд на о. Корфу, поселення в готель, ночівля

 

Салоніки

4 день, субота (06.07.2019). о КОРФУ.

Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Відпочинок на морі.

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€25). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

 о. Корфу

 5 день, неділя (07.07.2019). о КОРФУ.

Сніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра. Недільна Літургія в базиліці св. Спірідона (грецькою мовою).

Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського – небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам’ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м’якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.

А після обіду у нас вільний час – відпочиваємо на морі та насолоджуємось неймовірною красою природи Греції.

Пляжі о. Корфу

6 день, понеділок (08.07.2019). МЕТЕОРИ.

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в центральну частину Греції.

Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» – ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П’ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б’є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.

Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці.

Переїзд в курортний регіон Пієрія. Ночівля в готелі.

Метеори

7 день, вівторок (09.07.2019). ПІЄРІЯ.

Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. В обідній час збір групи, переїзд в Україну.

 

Тихі пляжі в Пієрії

8 день, середа (10.07.2019). ПІЄРІЯ.

Прибуття в Україну ввечері. (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 21.00).

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

– проживання в готелях зі сніданками;

– харчування – сніданки згідно програми;

– медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в’їзду в міста і т.д.) – загалом €35 (обов’язкова оплата);

– квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;

– факультативні екскурсії та особисті витрати.

Паломництво до святинь Грузії + відпочинок на морі

6 – 13 серпня 2019 р.

Вартість: 555 $* + 200 грн. ( авіа з Києва )

 Тбілісі – Кахетія – Сігнагі – Тбілісі – Мцхета – Сурамі – Боржомі – Кутаїсі – Гоніо – Батумі

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

1 день, вівторок (06.08.2019) КАХЕТІЯ
Зустріч групи з керівником в аеропорту Бориспіль о 03:00. Виліт до Тбілісі о 05:20. Прибуття в Тбілісі о 09:20. Проходження митного та паспортного контролю. Зустріч з гідом, посадка в автобус.
Переїзд в Кахетію.Алазанська долина.
Ікалто (VI – XII ст.) – монастирський комплекс, один з найдавніших в Грузії, храм Святої Трійці, храм Святого Духа (VI ст.), храм Успіння Богородиці (XII-XIII ст.). Академія Ікалто знаменита тим, що тут, за переказами, навчався видатний грузинський поет XII століття – Шота Руставелі.
Монастир Алаверді (VI – XI ст.) – чоловічий монастир було засновано в VI ст., Йосипом Алавердським, одним із засновників чернецтва в Грузії, собор св. Георгія був споруджений на місці маленької однойменної церкви в XI ст.
Гремі – архітектурна пам’ятка XVI століття, стародавня столиця Кахетинського царства, церква Архангелів Михаїла та Гавриїла.
Розміщення в гестхаузі. Вечеря.

Монастир Гремі

2 день, середа (07.08.2019) КАХЕТІЯ, ТБІЛІСІ

Сніданок 9:00. Виселення з готелю.

Продовження знайомства з духовними святинями Кахетії.
Оглядова екскурсія по Сігнахі -місту-фортеці, розташованому на високому пагорбі в центрі Алазанської долини.
Ніноцмінда (VI століття) – монастирський комплекс був одним з найважливіших духовно-просвітницьких центрів Кахетії, церква Святої Ніно.
Монастир Бодбе (IX – XIX ст.) – тут покоїться свята рівноапостольна Ніна, просвітителька Грузії, чудодійне джерело св. Ніни.
Переїзд в Тбілісі.
Поселення в готель. Вечеря.

Сігнахі – місто фортеця

3 день, четвер (08.08.2019) ТБІЛІСІ
Сніданок 8:00.
Оглядова екскурсія по Тбілісі:
Кафедральний собор Святої Трійці – ЦміндаСамеба – символ сучасної Грузії і найвищий храм країни.
Авлабар, один з прадавніх районів міста; проспект Шота Руставелі – головна артерія міста і його парадна вітрина, площа Свободи; історичний район Метехи, пам’ятник засновнику міста ВахтангуГоргасалу; храм Успіння Богородиці (XIII – XVI вв.), під зведеннями якого похована перша грузинська мучениця – цариця Шушаник Ранський, вбита чоловіком-вогнепоклонником в V ст.
Пантеон на горі Мтацмінда – V столітті в цьому місці була печера, в якій оселився Давид Гареджійський – один з ассірійських Отців. Він жив в цій печері практично весь час. Печера довгий час була просто святим місцем, а в XIX столітті тут побудували храм Святого Отця Давида – найбільший храм з апсидою в сторону міста. Трохи південніше – Преображенський храм, схожий на дзвіницю. Близько храмів можна знайти три святих джерела.
Церква Анчисхаті (VI ст.) – храм Різдва Богородиці – одна з прадавніх будівель і старим з храмів, що збереглися в Тбілісі; собор Сіоні (XII ст.) – до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий на честь Успенського храму на горі Сіоне в Єрусалимі тут знаходиться хрест Святої Ніно; каплиця Ста тисяч тбіліських мучеників-в 1226 року шах хорезмських загарбників наказав тбілісцям відмовитися від своєї віри, 100 000 жителів міста відмовилися це зробити і були обезголовлені.
Абанотубані – район сірчаних лазень; вулички Старого міста; площа Мейдан – прадавній центр старого міста; вулиця Шардені – бутіки, кафе і ресторанчики, галереї сучасного мистецтва; міст Світу – скляний пішохідний міст через річку Куру (Мткварі); парк Ріке.
Храм Олександра Невського (можлива участь у вечірньому Богослужінні).
Повернення в готель. Вечеря.

* Факультативно (за бажанням) – прогулянка з гідом по старому Тбілісі, підйом наНарікала (вартість 10$ – квиток на канатну дорогу в вартості).

Собор Святої Трійці

 

4 день, п’ятниця (09.08.2019) МЦХЕТА, БОРЖОМІ

Сніданок 8:00. Виселення з готелю. Виїзд 9:00.
Переїзд до Мцхети.
Екскурсія до давньої столиці Грузії Мцхета.
Монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) – в храмі знаходиться безліч святинь, частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімского, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе і ін.

Собор Светіцховелі (XI ст.) – Побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., яка буласпоруджена над могилою св. Сидоні. Сидонія померла з ХітономГосподнім в руках і була з ним похована. Над могилою Сидонівиріс кедр, з якого був вирубаний стовп для побудови храму. Стовп чудесним чином сам встановився на місці майбутнього храму і став мироточити. Храм назвали “Светіцховелі”, що в перекладі з грузинського означає «Животворящий стовп».

Джварі – монастир і храм Воздвиження Хреста Господнього VII століття. За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна, випросивши у Господа джерело цілющої води. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною і царем Міріаном в знак величності Православ’я був споруджений дерев’яний хрест, шанований як чудотворний і дав назву цьому місцю.
Переїзд в курортне містечко Сурамі. Відвідування музею Л.Українки.
Переїзд до Боржомі, бальнеологічного і кліматичного курорту. Оглядова прогулянка містом.
Переїзд в Імеретію (Кутаїсі).
Поселення в готель. Вечеря.

Монастир святої Ніни

5 день, субота (10.08.2019) КУТАЇСІ
Сніданок 9:00. Виселення з готелю.
Знайомство з християнськими пам’ятками міста та околиць Кутаїсі.
Гелатський монастир Богородиці поблизу Кутаїсі — Монастир Моцамета.
Переїзд в Аджарію на море.
Поселення в готель (Батумі або Гоніо/Кваріаті).

Відпочинок на морі, вільний час. Вечеря.

Панорама Кутаїсі

6 день, неділя (11.08.2019) БАТУМІ, ВІДПОЧИНОК НА МОРІ     

Сніданок 9:00.
Вільний час. Відпочинок на морі. Можливість проведення факультативних екскурсій.
Вечеря.
Виїзд до Батумі, відвідини лазерного шоу фонтанів, вечірня прогулянка. Повернення в готель.

Батумі – місто сучасності

 

7 день, понеділок (12.08.2019) БАТУМІ, ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Сніданок 9:00.
Вільний час. Відпочинок на морі.
Вечеря.
* Факультативно за бажанням може бути організована прощальна вечеря в ресторані з грузинськими танцями та кулінарний майстер-клас ( вартість 25 $).

Батумі, захід сонця

 

8 день, вівторок (13.08.2019) БАТУМІ, ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Сніданок 9:00.
Вільний час на морі. Виселення з готелю 12:00.
Переїзд до аеропорту Батумі. Реєстрація на рейс. Виліт до Києва о 15:20. Прибуття в Київ о 16:50.

* Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено.
**Програма може змінюватися в залежності від авіаперельоту, і буде уточнена за 5-7 днів до початку.     

         

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

§     авіапереліт в обидві сторони;

§     всі трансфери згідно програми;

§     проживання в готелях 3* у 2-х, 3-х
місних номерах зі сніданками та вечерями;

§     екскурсії згідно програми;

§     послуги дипломованого гіда та супроводжуючого;

§     супровід священика.

§     вхідні квитки згідно програми та чайові
гідові і водієві (30 $/особа) – обов’язкова оплата;

§     медичне страхування (200 грн до 60 років);

§     факультативні програми та обіди за бажанням.

Телефонуйте: (096) 68 48 237 | (063) 46 35 183 | (099) 00 67 890

Розширений пошук турів по датах – vashturagent.lviv.ua/poshuk-turiv

Безкоштовний підбір персонального туру

Гарячі путівки в Єгипет зі Львова

готель в єгипті 300x225  - photoЄгипет – це найкращий вибір для захопливого та недорогого відпочинку Вас та ваших рідних. Відпочинок в Єгипті дає змогу побачити загальновизнану колиску найдревнішої цивілізації, де зберігається безліч пам’яток античного світу, включаючи загальновідомі піраміди та скарбниці фараонів. Водночас Єгипет є країною з чудовим приємним сухим кліматом, дивовижними пляжами на узбережжі Червоного моря, багатого чаруючим підводним світом та колоритними створіннями. А якісний сервіс, який пропонується місцевими готелями та розважальними закладами, прийде до вподоби навіть найвибагливішим туристам.

Популярність поїздок до Єгипту стверджує сама за себе: кожного року до цієї країни приїжджають близько 5 000 000 громадянин с різних куточків світу! Важко знайти іншу країну в світі, яка б користувалася подібною популярністю у туристів та могла б зрівнятися з таким величезними можливостями цікавого відпочинку та такими доступними цінами, які гарантує Єгипет.

Щороку приваблює Єгипет і тисячі українців. Так, гарячі путівки в Єгипет зі Львова сьогодні доступні в будь-який сезон року. Колись поїздки до Єгипту були менш зручними для жителів західних областей тому, що спочатку потрібно було їхати до столиці, щоб з Бориспільського аеровокзалу сісти на літак до Єгипту. Але сьогодні є можливість здійснити виліт зі Львова до Єгипту безпосередньо зі Львівського аеропорту, що робить гарячі путівки до Єгипту зручними та привабливими.

Для найкращого відпочинку слід брати тур в Єгипет з травня по вересень. Але якщо вас приваблюють недорогі гарячі тури до цієї країни, то можна скористатися пропозиціями, наприклад, в середині січня, у той час, коли наплив туристів дещо спадає і ціни на відпочинок також стають нижче.

Ціни на відпочинок в Єгипті

корали в єгипті 300x225  - photoТуристам, які вирішили провести відпочинок в Єгипті пропонується, як правило, тур до найбільших курортів країни – до Хургади або Шарм-ель-Шейху. Зазвичай Хургада радує туристів трохи нижчими цінами на відпочинок ніж ціна тура у Шарм-ель-Шейх, і це правда, але ціни на відпочинок в Шарм-ель-Шейху цілком виправдані високим рівнем обслуговування.

В будь-якому випадку, вирішуючи, обрати Шарм-ель-Шейх або Хургаду, слід знати про привабливі особливості обох курортних міст.

Так, найпривабливіша сторінка відпочинку в Шарм-ель-Шейху – чудесний світ глибин Червоного моря, який вражає надзвичайною різноманітністю та колоритністю та робить це місце найкращим в Єгипті для шанувальників дайвінгу та сноркінга. Також Шарм-ель-Шейх є одним з найфешенебельніших курортів Єгипту і приваблює відвідувачів багатим нічним життям, великим вибором готелів під кожний гаманець і дійсно чудовим сервісом.

А тур до найстарішого курорту Єгипту – Хургади дарує великі можливості для традиційного сімейного відпочинку, а також пропонує відпочиваючим більш море та хвилі в єгипті 300x178  - photoдешеві ціни. Різноманітні історичні пам’ятки Хургади дають змогу доторкнутися до стародавньої цивілізації та оставляють враження на все життя. Також Хургада приваблює любителів піщаних пляжів, яких тут значно більше, ніж в Шарм-ель-Шейху. Завдяки цьому відпочинок в Хургаді приваблює прекрасним співвідношенням ціни і якості обслуговування, пізнавального та розважального відпочинку.