В привабливому Парижі…

Львів – Ланцут – Берлін – Париж – Лувр – Діснейленд або Нормандія – Дрезден – Краків – Львів 

День 1.
08.30 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
09:30 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Залежно від проходження кордону та за наявності часу: відвідування резиденції родини Потоцьких. Ланцутскій замок – колись «Мекка» польських аристократів, а сьогодні – місце захоплення красою і багатством прекрасного палацового комплексу, оранжерей і знаменитого каретного двору (вх. квитки опл. Дод.). Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 2.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини.
Пересування по місту на громадському транспорті (квитки на транспорт оплачуються додатково).
Пішохідна екскурсія «Відвертість Берліна» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Чудовий будинок Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, музейний острів, Бранденбурзькі ворота ! Кожен, хто приїжджає в Берлін так чи інакше потрапляє під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму… Вільний час. Є можливість відвідати музей Пергамон – архітектурні шедеври Стародавнього світу: знамениті ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі! (дорослі – 30 €, діти до 12 років – 18 €).
Рекомендуємо екскурсію «Зачарований Берлін » (дорослі – 18€ , діти до 12 років – 10€). Ми будемо насолоджуватися красою самої сучасної площі Берліна – Потсдамер Плац, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста , відчуємо себе гостями в колишніх століттях …
Нічний переїзд в Париж.

Berlin 04 small В привабливому Парижі… - photo Berlin Zoologischer Garten 01 small В привабливому Парижі… - photo Berlin 11 small В привабливому Парижі… - photo berlin 25 samll В привабливому Парижі… - photo

День 3.
Приїзд в місто – безмежного захоплення – Париж, місто, про яке неможливо забути … лише раз його відвідавши …
Оглядова екскурсія “Париж – чарівність шармом!”. Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя – місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад – найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу … Гранд Оперу – найкрасивіший театр світу … Париж – казкова скриня шедеврів , які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами …
Вільний час. Є можливість відвідати на вибір:
• світ мистецтва – світ геніїв , які залишили в дар людству великі шедеври – ” Мистецтво краси – Лувр” (дорослі – 38€ , діти до 12 років – 18 €) – один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана і Рафаеля …. Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська ….
• щоб відчути ауру Парижа рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (16 €). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів – аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
«Хто не піднімався на мормартський пагорб, той не знає Парижа!» Екскурсія ” Монмартр … від мистецтва до романтики!”(Дорослі – 23€, діти до 12 років – 18€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, відбитий на полотні . Немає місця більш принадного і хвилюючого …
Блискучі вогники, стильний інтер’єр, шампанське, що піниться, блискучі стрази, розкішні танцівниці і французький канкан ! Запрошуємо на дегустацію французької радості і романтики – кабаре « Мулен Руж » (118Є)… відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і захоплює, надихаючи, народжує легенди… Ночівля на території Франції.

Paris 02 02 small В привабливому Парижі… - photo paris sm 02 В привабливому Парижі… - photo Paris 35 small В привабливому Парижі… - photo paris sm 03 В привабливому Парижі… - photo

День 4.
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі.
Пересування по місту на екскурсії на громадському транспорті (квитки на транспорт оплачуються додатково). Є можливість відвідати на вибір:
Відвідування країни чудес – Діснейленд (дорослі – 66 € , діти до 12 років – 60 €). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Тут завжди бажані не лише діти, а й дорослі, тому що Діснейленд – це Країна вічних канікул, де ніколи не замовкає музика, не слабшає свято і не вичерпуються веселощі… “Сентиментальна Нормандія” (дорослі – 68€, діти до 12 років – 60€). В цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі перлинного моря , де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками … Старовинний Руан – найбільше норманське місто. Тут в Палаці Правосуддя судили легендарну Жанну Д’Арк. Нас чекає екскурсія по місту, після якої ми вирушимо в Довіль – до господаря морського узбережжя, в місто – “подарунок” втомленій від метушні аристократії. І на завершення – древній і працьовитий Трувіль – старовинне рибальське селище на березі протоки Ла- Манш… Нормандія не залишить нас байдужими … Повернення в Париж ….
Орієнтовно 20:00 – нічний переїзд в Дрезден.

disneyland 14 small В привабливому Парижі… - photo disneyland 08 small В привабливому Парижі… - photo disneyland 05 small В привабливому Парижі… - photo disneyland 02 small В привабливому Парижі… - photo

День 5.
Приїзд в місто казку місто мрію … – Дрезден! Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх – Дрезден»: Дрезденський оперний театр – один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все…! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім’я “Флоренція-на-Ельбі”, вздовж якої простяглась тераса Брюля! Дрезден – це широка Ельба, це ситна саксонська кухня, тонке саксонське вино і загадковий саксонський діалект… Вільний час рекомендуємо :
– Насолодитись красою Дрезденської картинної галереї ( вх. квиток опл. додатково).
– здійснити подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби» (дорослі – 38 €, діти до 12 років – 30€). Немає меж захопленню … там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди… Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками… незабутнє враження! А на протилежному березі Ельби височить легендарна, одна із найнеприступніших і могутніх фортець Німеччини – Кенігштайн – з якої відкривається дивовижний краєвид … Переїзд до Кракова. Пізнє прибуття в готель. Поселення і ночівля.

dresden 15 small В привабливому Парижі… - photo dresden 04 small В привабливому Парижі… - photo Dresden 08 small В привабливому Парижі… - photo dresden 17 small В привабливому Парижі… - photo

День 6.
Сніданок. Виселення з готелю. Пережвіженіе по Кракову на громадському транспорті! (квиток оплачується самостійно). Оглядова екскурсія по місту «Королівський шлях» – шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце сплетення легенд… Найстаріша частина міста – Ринкова площа, один з найстаріших вузів Європи – Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам’ять про проведені тут хвилини… Повернення на Україну.
Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 ( залежить від проходження кордону) .
Місце прибуття у Львів – Комплекс Термінал « А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

krakiw 15 small В привабливому Парижі… - photo krakiw 22 small В привабливому Парижі… - photo krakiw 07 small В привабливому Парижі… - photo

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• візова підтримка;
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту готель 2 * – 3 * зі сніданками.
• проживання на території Франції готель за маршрутом 2 * зі сніданками.
• оглядові екскурсії згідно програми;
• страховий поліс (груповий);
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• рекомендовані програми ,
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• проїзд в громадському транспорті ;
• особисті витрати (обіди , вечері, сувеніри) ;
• При наявності, оплата міського / туристичного податку (City / Tourist tax) в готелях / пансіонатах по маршруту туру від 2 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції).
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 22 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору за договором про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.