Венеція – театр вражень!

it.gif.pagespeed.ce.crDDYLB45L Венеція - театр вражень! - photo   hu.gif.pagespeed.ce.MhKmXrpQGP Венеція - театр вражень! - photo

Львів – Егер – Будапешт – Венеція – Верона – Львів

День 1 Львів. 08.30 збір групи. Виїзд на україно-угорський кордон.
Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино – душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів – Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою – Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград». Дегустація Егерських вин (7 ).

,PD0,P95,PD0,PB3,PD0,PB5,PD1,P80 ,PD0,PB2,PD1,P83,PD0,PBB,PD0,PB8,PD1,P87,PD0,PBA,PD0,PB8 1024x658.jpg.pagespeed.ce.2ERFmE7qBA Венеція - театр вражень! - photoEger,P20555.jpg.pagespeed.ce.tVO Ns2IAK Венеція - театр вражень! - photoSentendre1.jpg.pagespeed.ce. baqkloQ4P Венеція - театр вражень! - photo

Шарм нічного міста – екскурсія вулицею Ваци і набережною Корзо (10 євро). Серцем Будапешта є вулиця Ваці, яка йде від площі Воросмарті до моста Елізабет. Тут Пешт святковий навіть в будні! Сюди приходять не лише за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на фортецю – ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті!!!
Ночівля в транзитному готелі.

День 2 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.

budhosoktere1666.jpg.pagespeed.ce.PxOnKeVyeu Венеція - театр вражень! - photofashion tours budapeshtnewyear.jpg.pagespeed.ce.gHSan1N7py Венеція - театр вражень! - photobudapest 4.jpg.pagespeed.ce.eHIP040cSr Венеція - театр вражень! - photo

Рекомендуємо:
 прогулянку на кораблику по Дунаю (20 ). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Нічний переїзд у Венецію.

День 3 Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст у світі – романтичній Венеції! (в’їзд на кораблику 20 євро/ос). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!
Вільний час.

venecia 4.jpg.pagespeed.ce.Vh13d3eJzS Венеція - театр вражень! - photo,PD0,PB2,PD0,PB5,PD0,PBD,PD0,PB5,PD1,P86,PD1,P96,PD1,P8F.jpg.pagespeed.ce.oViKeMTLCP Венеція - театр вражень! - photo1 big.jpg.pagespeed.ce.igdF1p1H8b Венеція - театр вражень! - photo

Рекомендуємо:
– Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25 )
– Палац Дожей (Палаццо Дукале) – головна резеденція правителів Венеціанської республіки, тут колись знаходилась могутня Рада Десяти та таємна поліція. Палац відомий залою дель Маджор Консільо – найбільше приміщення у світі, стеля якого, не підтримується жодною опорою. (32 )
– Прогулянка по Гранд-Каналу – головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосередженне все життя у Венеції. Береги “найкрасивішої вулиці світу” прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. Із палуби річкогового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця мандрівка як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (28 ). Поселення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

juliet Balcon.jpg.pagespeed.ce.wuwfLRN19  Венеція - театр вражень! - photoArena Roman amphitheatre in Verona 1024 postbit 1085.jpg.pagespeed.ce.KHVYff iHV Венеція - театр вражень! - photoVerona.jpg.pagespeed.ce.lB6TJZomim Венеція - театр вражень! - photo

Пропонуємо факультативно “найромантичніше місто кохання” – Верону (28 ). Це італійське місто, яке щорічно привертає увагу величезної кількості туристів тим, що, згідно з легендою, саме тут жила одна із найзнаменитіших закоханих пар світу – Ромео і Джульєтта. Тисячі людей приїжджають у Верону, щоб схилитися перед силою любові шекспірівської пари, тут закохані сучасності залишають на стінах «будинку Джульєтти» різні послання. Якщо вірити легенді, то залишене послання збудеться, а записка, в якій міститься прохання про вічне і красиве кохання, зробить любов такою ж пристрасною та романтичною, як у героїв всім відомої повісті. Проте, не лише цією романтичною історією славиться Верона – ще однією справжньою перлиною Верони є давньоримський амфітеатр, який чудово зберігся. Він, зрозуміло, в значній мірі поступається розмірами Колізею, проте саме завдяки ньому Верону часто іменують Другим Римом.
Оглядова екскурсія по м.Верона. Вільний час. Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 5 Прибуття у Львів (орієнтовно до 23:00)