Відгук про тур

Доброго дня. Я, Коцелівський Андрій, висловлюю свою подяку, що Ви обрали туристичне агентство "Ваш Турагент" для організації відпочинку. Я буду дуже вдячний за Ваш відгук стосовно туру та нашої роботи. Ця анкета відправляється лише власнику туристичного агентства "Ваш Турагент". З будь якими скаргами Ви можете звернутися по номеру 380963717137 або пошті andriy.kotselivskyy@gmail.com

Дайте, будь ласка, відповідь на декілька запитань.

Ваше прізвище та ім'я або контактний номер

Опишіть свої загальні враження від туру. Це можуть бути емоції які у Вас викликала країна, готель або екскурсія. Що цікавого побачили? Відпочинок виправдав очікування?

Напишіть, будь ласка, враження від нашої роботи. Що Вам сподобалось? Або які недоліки Ви помітили? Що нам необхідно покращити? Можливо, Ви не отримали якоїсь важливої інформації? Або Вам не сподобалося щось в спілкуванні? Не соромтесь, напишіть все що Вам не сподобалось, насторожило або могло бути кращим. Критика - двигун прогресу.

Я даю згоду на публікацію свого відгуку.

Своїм туристам, які залишили відгук, ми даруємо невеликий подарунок, а саме, фотомагніт. Для подарунку необхідно добавити декілька фото, це моде бути від 2 до 9 фото. Якщо у Вас більша кількість фото - відправте їх на вайбер - 380685215757
Я даю згоду на публікацію своїх фотографій у відкритому доступі.
Якщо Ви не поставите галочку вище - ваші фотографії не будуть доступні стороннім людям. Ми не будемо публікувати їх у соцмережах або сайті.

Як тільки подарунок буде готовий,ми зателефонуємо Вам, виготовлення подарунку може зайняти декілька тижнів.

Підкажіть,по 10-ти бальній шкалі, на скільки Ви готові рекомендувати нас своїм друзям?
12345678910

Дякуємо за відгук!