Вік-енд на Дунаї – Відень, Братислава, Будапешт!!!

3 столиці Відень, Братислава та Будапешт – у вартості туру

Львів – Будапешт – Відень – Братислава – Бойніце – Львів

День 1 Львів.
19:30 – збір групи у Львові.
20:00 – виїзд. Нічний переїзд територією Угорщини.
День 2 Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.

,PD0,PB1,PD1,P83,PD0,PB4,PD0,PB0,PD0,PBF,PD0,PB5,PD1,P88,PD1,P822.jpg.pagespeed.ce.xb2yzA4 hx Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photoBudapesht2 .jpg.pagespeed.ce.7bSn5NNhMg Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photoin budapest.jpg.pagespeed.ce.jFwCiTuZqj Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photo

Рекомендуємо:

 відвідати торговий центр “Кампона”! Тут Ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу, а також у Тебе буде унікальна можливість побувати океанаріумі-тропікаріумі. Тебе чекають 8 величезних залів, де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , у величезному тунелі-акваріумі, де Ти познайомишся з морськими хижаками , тисячами маленьких риб і побачиш всю красу кольорового коралового рифу! Також у тебе буде унікальна можливість познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів , а також дозволяє до себе доторкнутися ! (трансфер 6 євро)

 прогулянку на кораблику по Дунаю (20 євро). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Переїзд на територію Словаччини. Ночівля.

День 3 Сніданок. Переїзд у Відень.
Відень – місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.
Автобусно-пішохідна екскурсія та вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.
OFwien.jpg.pagespeed.ce.wnQERqxTHf Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photoOFwien1.jpg.pagespeed.ce.4RNK3ToeGi Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photoOFwien3.jpg.pagespeed.ce.EA8SwFnjSU Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photo

Рекомендуємо факультативно:

– відвідати Скарбницю Габсбургів (20 євро), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі…! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!

– оглядову екскурсію у Палац Шенбрунн (20 євро). Палац разом з оточуючими його будівлями і величезним парком, – один з найважливіших культурних пам’яток Австрії. Для династії Габсбургів, він служив літньою резиденцією. Ти побачиш чудові апартаменти Марії-Терезії, її вітальню, спальню і кабінет, в якому шестирічний Моцарт грав перед імператрицею; апартаменти імператорської родини Франца Йосипа і Сіссі – імператриці Єлизавети. Інтер’єри прикрашені розписаними стелями, кришталевими підсвічниками, величезними дзеркалами і позолотою. Всього в цій імператорськії резиденції 1441 кімнат! Запрошуємо відвідати деякі з них і ближче познайомитись з династією Габсбургів.

– Будинок Хундертвассера (5 євро) у Відні – видовище небачене. Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені.

Повернення в Братиславу. 

День 4 Сніданок. Виселення з готелю. 
Оглядова екскурсія по місту, могутній столиці Словаччини. Ти зможеш побачити: Братиславський замок Град, розташований на скелястому пагорбі в західній частині словацької столиці і є візитною карткою міста. Звідси відкривається чудовий вид на місто, а в гарну погоду і на Угорщину; Ворота Святого Михайла в Братиславі – єдина збережена частина Середньовічних міських укріплювальних споруд, вони входять до числа найстаріших будівель міста; палац Грассалковічей, де розташовується резиденція президента Словаччини, палац Архієпископа, а також «Папараци», «Мужчина на роботі»… Нас запрошує Братислава…

Bratislava Slovakia 60460.JPG.pagespeed.ce. Jwoqg2rvz Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photoboynice.jpg.pagespeed.ce.xUlzVhgEz7 Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photoBratislava.jpg.pagespeed.ce.WyoTrq0jMV Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!! - photo

Рекомендуємо факультативно:

– Бойніцький замок (13 євро) запрошує тебе до себе в гості. Переступивши поріг замку, ти одразу поринеш в атмосферу казок, таємниць і загадок. Тут усе наче оповите легким маревом легенд і відрізнити, де реальність, а де казка, – неможливо. Після чарівної мандрівки тебе чекає місцевий зоопарк. Тут зібрані понад 250 видів різноманітних тваринок. Парк знаходиться на схилі гори і ти, зможеш помилуватись мальовничими пейзажами його околиць.

Нічний переїзд у Львів.

День 5 Приїзд у Львів, близько 09:00