Всі Карпати в 1 турі

Львів – Чинадійово – Мукачево – Середнє – Ужгород – Пилипець – Синевир – Ділове – Паляниця – Яремче – Паляниця – Верховина – Криворівня – Коломия – Львів


content image005 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image008 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image007 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image001 Всі Карпати в 1 турі - photo

1 день.

8:00 Виїзд зі Львова.

Переїзд в Чинадієво. Санаторій «Карпати». У 1840 році в урочищі Берегвар що біля мукачево був побудований як мисливський будиночок графів Шенборнів, який пізніше був реконструйований в однин з найкрасивіших замків країни. Цей видатний архітектурний пам’ятник Закарпаття XIX століття. -замок Шенборна, розроблений кращими майстрами з Європи. У Німеччині є замки, де число веж в відповідають числу днів в році. У проекті замка Шенборна за основу прийнято астрономічний рік. Оригінальність цього замку в тому, що кількість вікон відповідає кількості днів у році (365), кімнати – кількості тижнів (52), входи кількості місяців (12).

Переїзд в Мукачево. Екскурсія по Мукачівському замку – одним з найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури XIV-XVII століть. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднується різні стилі. Цей замок був побудований для захисту і контролю торгових і воєнних шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в IX-X -x ст. на пагорбі була невелика фортеця, яка була побудована для охорони кордонів Київської Русі в Карпатах.

Переїзд в Берегово. Незабутня подорож в місто Берегово, знайомство з колоритними традиціями і національною культурою закарпатських угорців.

У мальовничому куточку Закарпаття розташувався місто Берегово. На весь пострадянський простір це місто прославився унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія та на Берегівщині). Нещодавно Товариство «Жайворонок-Пачірта» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами та побудувало оздоровчий басейн закритого типу європейського рівня.

Поселення. В угорських садибах.

content image008 Всі Карпати в 1 турі - photo content image008 Всі Карпати в 1 турі - photo content image012 Всі Карпати в 1 турі - photo content image013 Всі Карпати в 1 турі - photo

2 день.

Виїзд 8:00

Переїзд в село Кідьош, де на Вас чекає дегуствція.

У селі Кідьош (5 км від Берегово в сторону Іршави) є можливість потрапити на дегустацію вин. Вина виготовляються в домашніх умовах виноробом Шош Карло. Вже третє покоління сім’я займається виготовленням вин. І досягла в цьому значних успіхів – щорічно беручи участь у всіляких винних фестивалях, вина Шош займають перші місця, чому свідчать численні дипломи та грамоти, вивішені на стінах невеликого підвалу.

На 6 гектарах виноградників, які розташовані по сусідству з селом, сім’я вирощує близько 60 столових та винних сортів винограду. Білі і червоні, сухі і десертні вина виготовляються за старовинними і власними рецептами, витримуються в дубових бочках.

Ужгородський замок

У нижній течії гірської річки Уж, розкинувся по обох берегах старовинне місто Ужгород, історія якого налічує більше тисячі років. І всі ці довгі століття вартовим його є древній замок, розташований на одному з семи пагорбів на правому березі річки Ужгородський замок побудований за типом західноєвропейських фортець. Він складався із стін з кутовими бастіонами і допоміжних зовнішніх укріплень (палісад і двоє воріт), званих Гусарським замком. З історією замку пов’язано безліч легенд .З 1945 р приміщення замку передані під краєзнавчий музей. Тут знаходиться найбільша в Україні колекція бронзових скарбів і кельтських предметів старовини, цікава нумізматична колекція з понад 12 тис. Експонатів і колекція народних музичних інструментів.

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

На південно-східному схилі Замкової гори, під стінами величного Ужгородського замку, на площі 5,5 га розташований один з перших в Україні Закарпатський музей народної архітектури та побуту, побудований в1970 р Експозиція ужгородського скансену налічує 12 хат, гражду, корчму, водяний млин , ступу-сукновальню, кузню, церкву, дзвіницю, каплицю, школу, а загалом – понад 14 тис. експонатів. Відвідувачі можуть ознайомитися зі зразками жител і садиб закарпатців низовинних і гірських районів, а також типовою угорською та румунською архітектурою.

Переїзд в с.Пилипець. Поселення.

 

 

content image006 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image003 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image009 Всі Карпати в 1 турі - photo

3 день.

Виїзд 9:00

Водоспад Шипіт

Один з найкрасивіших водоспадів України, з висоти15 метрів, зачаровує каскадами між андезітовимі скелями, скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “Морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Час проведений у Шипота допомагає чудово відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Переїзд на озеро Синевир.

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ?? в народі як “Морське око”. Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Посередині озера знаходиться невеличкий острівець, на якому зображені легендарні Синь і Вир. Озеро утворилося приблизно 10 000 років тому на висоте989 метровий має максимальну глубіну22 метра.

По дорозі в Буковель ми відвідаємо центр Європи. Тут у вас буде вільний час, щоб сфотографуватися.

Приїзд до в Буковель (с. Поляниця). Поселення в готель.

content image026 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image027 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image032 Всі Карпати в 1 турі - photo

4 день.

Виїзд 8:00

Переїзд у Верховину.

У минулому Жаб’є, на річці Чорний Черемош, центр одного з найцікавіших районів України, гостинно запрошує на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів до музиканта-віртуоза, що грає на 18 музичних інструментах – Роману Кумлика, а також в будинок- музей кінофільму “Тіні забутих предків”.

Криворівня.

Легендарне село, в якому знімалися “Тіні забутих предків”, зберегло для нас музей “Гуцульська ґражда” та Літературно-меморіальний музей Івана Франка, який тут постійно відпочивав.

Коломия.

Місто Коломия, одне з найкрасивіших міст Галичини, з чудовою австро-угорської забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”. Цей унікальний музей знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. У місті Вас чекають: один з кращих музеїв України – Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587г.) І ратуша (1877р.), Яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на перехресті вулиць.

Повернення в готель.

content image007 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image006 Всі Карпати в 1 турі - photocontent image003 Всі Карпати в 1 турі - photo

5 день.

Виселення з готелю. Виїзд 8:00

Виїзд до туристичного комплексу “Буковель” – прекрасного місця для відпочинку протягом усього року. На великій території виросло ціле містечко з сучасною інфраструктурою для активного відпочинку, професійного лікування та розваг. Тут випадає чудова можливість піднятися на підйомнику і оглянути неповторні вершини хребтів Чорногора та Горгани. Від побаченого захоплює дух: тут кожен відчуватиме себе ближче до неба аніж до землі.

Переїзд в Яремче. Яремче прославився завдяки своїм пам’яткам гуцульської архітектури. Відомим дерев’яний ресторан-музей «Гуцульщина». Це яскравий зразок народного надбання Західної України, побудований в 1965 р без єдиного цвяха за канонами гуцульської архітектури. Даний заклад є одним з кращих ресторанів гуцульського стилю.

Ще однією окрасою міста є водоспад Пробій, розташований на річці Прут. Це мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів (12 м). Над водоспадом розкинувся просторий міст, з якого можна спостерігати, як Прут щомиті скидає тонни води в утворену самою природою кам’яну чашу.

Популярністю серед відвідувачів користується маршрут «Стежка Довбуша». Тут ви потрапляє у своєрідний музей природи, де експонатами служать дерева, лісові трави, тварини, кам’яні споруди.
Даний маршрут створений ще в 1902 р як пам’ять народним месникам і їх легендарному ватажкові Олекси Довбуша, який діяв тут в 1738-1745 рр У літопис історії українського народу повстання повстанців увійшло яскравою сторінкою.

Приїзд до Львова приблизно в 21:00