Як забронювати і оплатити тур?

Способи оплати

Приїхати до нашого офісу за адресою: м. Львів, проспект В. Чорновола 43а, офіс 310 (карта та схема проїзду є у розділі КОНТАКТИ) із закордонними паспортами, або копіями закордонних паспортів туристів. Для бронювання туру достатньо одного візиту.

У випадку якщо Ви проживаєте у Львові або Львівській області та не можете приїхати до нас, можливий виїзд до Вас. Наш кур’єр підпише з вами договір, видасть чек та візьме гроші за тур. Після передачі коштів кур’єру, тур бронюється протягом 5 хвилин. Уточняйте можливість виїзду у Ваше місто у менеджерів агентства.

Безготівковий розрахунок. Менеджер відправляє Вам рахунок з реквізитами по яких Ви можете оплатити вартість туру у будь якому банку або терміналі Приват Банку.

Приват 24. Можете переказати кошти без комісії через Приват 24.

Оплата картою онлайн або в терміналі. Можливість оплати картою під запит у менеджера агентства.

Інструкція по оплаті – https://vashturagent.lviv.ua/oplata-turu/

Бронювання туру. Що необхідно?

Для бронювання туру необхідна часткова оплата – мінімум 50% (якщо до дати відправлення більше 8 днів) або 100% оплата якщо менше.  Якщо ж тур йде по акції раннього бронювання, діють окремі умови оплати.

Паспортні дані туристів. Якщо всіх паспортних даних нема то для бронювання необхідні імена, прізвища та дати народження.  Серію, номер та інші дані можна внести за 5 днів перед виїздом в тур.

Як відбувається бронювання туру?

  1. Вибір варіанту, що Вас задовільнить
  2. Підписання договору
  3. Оплата
  4. Бронювання туру

Після бронювання туру за Вами закріплюються місця на літак\автобус, а в готель відправляється запит про наявність місць на дати відпочинку. Після того як готель схвалює ваше бронювання тур підтверджується та ви можете бути впевнені, що їдете відпочивати.

За 2-3 дня перед виїздом (в деяких випадках 7-14 днів) ми видаємо пакет документів для подорожі і детально розказуємо про поїздку, як поводитись, куди йти, як проходити паспортний контроль та тому подібне.

Як отримати пакет документів для подорожі?

Стандартний пакет включає ваучер в готель, ваучер на трансфер, електронний квиток на літак, страхування та пам’ятку туриста. Їх можна отримати наступними способами:

  1. У нас в офісі
  2. На електронну скриньку\вайбер і Ви роздруковуєте самостійно
  3. Доставка кур’єрською службою
  4. За попередньою домовленістю є можливість отримати документи перед вильотом в аеропорті.

Що входить в пакетний тур?

По стандартний пакетний авіа тур входить переліт в дві сторони, харчування по вибраній категорії, трансфер в готель та з готелю в аеропорт, проживання в готелі, страхування. Також по приїзду, гід може запропонувати безкоштовну оглядову екскурсію.