Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень)

Львів – Будапешт – Відень – Львів

day1 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

17:00 Збір групи біля залізничного вокзалу м.Львова, де Вас зустріне представник Туристичної агенції «Гал-Круїз».

18:00 Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до Будапешту.

day2 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

Прибуття в ранковий Будапешт.

Зранку пропонуємо поїхати до купалень Сечені (18€), одного з найбільших термальних купалень Європи, що знаходиться в найгарнішому куточку міста – парку Варошлігет. Ви можете розслабитись після нічного переїзду у басейні під відкритим небом, чи сходити на водні розваги, або ж піти до гейзера, чи розслабитись у джакузі. Будьте певні – відпочинок та гарний настрій гарантовано!

content 4 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo content 1 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo content 1 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

Ранок.. доки місто ще спить, Ви можете повністю насолодитись красою міста, ідучи ще порожніми вуличками та вдихаючи аромат благородного міста. На берегах Блакитного Дунаю розкинулось багато міст, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. Під час екскурсії з Вами величаво привітається Королівський палац, постане старовинний Рибальський бастіон, який більше нагадує казковий замок, а на іншому березі Дунаю сяє благородністю та красою гордість Пешту – Будинок Парламенту, що поєднує в собі неготичні елементи з паризьким боз-аром. Ви також побачите найбільший храм столиці – Базиліку Святого Іштвана та побуваєте в красивому парку Варошлігет, де Вашим очам буде відкрито неперевершений замок Вайдахуняд, монумент Анонімусу та велична площа Героїв!

Поселення в готель. У вільний час пропонуємо:

content 3 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo content 1 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

«Столиця Марципанів» – вирушити до мальовничого містечка Сентендре (15€). З XVII ст. тут жили серби, греки, угорці, німці, румуни та словаки. Саме тому архітектура тут досить своєрідна. Тут, немов живі, виросли різнокольорові будиночки, які пліч-о-пліч тримаються разом вздовж в’юнких вуличок. Вже сто років місто славиться своїм живописом, тому тут так багато музеїв. В Сентендре також є одна з найвужчих вуличок у світі! Проте, головна гордість цього провінційного містечка – це Музей марципанів! Де можна побачитивиготовлені з марципанів: макет Парламенту, сімейний портрет Габсбугрів, Майкла Джексона у повний зріст та багато інших цікавий смачностей. Ви також маєте змогу придбати марципани на свій смак для себе та своїх друзів. Також рекомендуємо зазирнути до ювелірногоцентру «Каприз», який займається обточенням найбільших діамантів у Європі. Вашій увазі буде надано музей ювелірних виробів, майстерні-мануфактури, кінопроекційна зала, кафетерій та демонстраційні зали. Вільний час. Повернення в Будапешт.

«Обійми Будапешту» – відвідати екскурсію головною торгівельною вулицею історичного міста – вулицею Ваци (6€), де ви отримаєте насолоду від покупок, придбаних сувенірів та смаколиків. Ми також піднімемось на гору Геллерт, з верхівки якої відкривається неймовірний вид на обидва береги Дунаю – старовинну Буду та величний Пешт, все місто відкриває Вам свою душу як на долоні – мости, дахи будинків, обвіяні історією, верхівки церков та замків та, звісно ж, ріка, що в’ється наче змійка поміж міста, весь час намагаючись знову поділити Будапешт на два різних міста. Але мости не дозволяють!

content 6 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo content 4 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

– завітати в Торговий Центр «Кампона»(5€),. Це просто мрія для тих, хто любить шопінг! Для бажаючих побувати у світі підводного царства або екзотичних тварин – рекомендуємо побувати в тропікаріумі та океанаріумі (6€). Ви зануритесь у світ вишуканої природи, побуваєте у 8-ми залах, познайомитесь з цікавими тваринами та навіть прогуляєтесь у акваріумі-тунелі, побачите хижаків та маленьких рибок, привітаєтесь з великим скатом! Ви отримаєте незабутні враження від прогулянки по тропічному раю.

content 5 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

«Світло тисячі вогнів» – поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі…  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!

Вільний час. Нічліг в готелі.

 

day3 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

Сніданок. Виселяємось з готелю. Маємо вільний час у Будапешті.

content 1 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo content 4 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

– рекомендуємо подорож до шикарного міста Відня на екскурсію три в одному – «Відень та велич його замків» (65€). Відень став культурною столицею Європи, завдяки картинним галереям, концертним залам і Всесвітньо відомій Віденській опері. Це місто, яке вподобають шанувальники вишуканої і водночас помпезної архітектури, славиться також своїм величезним музичним спадком. Оглядова екскурсія відкриє перед Вами величну Ратушу, гордий Парламент, неперевершену Віденську оперу та готичну красу Собору Святого Стефана, який височіє над дахами міста. Місто притягує до себе і немов хоче поділитись таємницями…

content ekskursijni tury viden avstrija Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo content 5 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

Ви також побачите розкішні «Палаци Імперії – Шенбрунн і Бельведер». Відень з повагою та турботою оберігає три основні палаци, два з яких Вам ще належить побачити… Резиденція Габсбургів – палац Шенбрунн – одна з найбільш важливих споруд австрійського бароко загалом. Розкішний палац та чарівний парк, яким колись прогулювались пари королівських сімей. В парку Ви також побачите Пальмовий будиночок, павільйон Глорієтти, лабіринт та зоопарк. Але як ніколи приємно потішитись сонячному промінню під час прогулянки парком поміж дерев та відпочити на лавці, уявляючи себе королем чи королевою! Вільний час.

Повернення в Будапешт. Нічний переїзд на Україну.

 

day4 Золоті міста Дунаю (Будапешт та Відень) - photo

 

Прибуття до Львова (орієнтовно 12:00).

Автобус може бути замінений на автобус відповідної вмістимості (мікроавтобус, з кондиціонером, відкидними кріслами, телевізором)